Bieg z okazji 110-lecia Łódzkiego Klubu Sportowego

images cms-image-000171664

W niedzielę, 19 sierpnia bieżącego roku na terenach Parku na Zdrowiu im. Józefa Piłsudskiego odbędzie się Bieg Jubileuszowy z okazji 110-lecia Łódzkiego Klubu Sportowego organizowany przez Stowarzyszenie Kibiców ŁKS.

Zgłoszenia uczestników przyjmujemy poprzez specjalny formularz dostępny pod adresem: http://www.zapisy.inessport.pl/.

Regulamin zawodów dostępny jest TUTAJ.

Regulamin zawodów dla dzieci TUTAJ.

Łączna liczba uczestników uprawnionych do startu w biegu głównym na dystansie 5 kilometrów ograniczona jest do 250 osób, zaś w biegu towarzyszącym na symbolicznym dystansie 1908 metrów do 200 osób. Odbędzie się również specjalny bieg dla dzieci (dystans 400 metrów), w którym będzie mogło wystartować 50 najmłodszych.

Warunkiem uczestnictwa w biegu głównym jest uiszczenie opłaty startowej w wysokości 19,08 złotych. Opłatę startową można wnieść wyłącznie za pośrednictwem portalu internetowego Dotpay. Po dokonaniu zgłoszenia, system przekierowuje na stronę Dotpay, przez którą należy dokonać opłaty startowej. Płatności można dokonać również po zalogowaniu w serwisie http://www.zapisy.inessport.pl/ – zakładka „moje konto – płatności”. Każdy zawodnik, który ukończy bieg otrzyma na mecie pamiątkowy medal.

Start oraz meta zawodów będą się znajdować przy hali Atlas Arena (al. Bandurskiego 7). Główny bieg na dystansie 5 kilometrów rozpocznie się o godzinie 12:00, bieg towarzyszący na dystansie 1908 metrów o 11:00, zaś bieg dla dzieci o 10:30.

Organizatorem Biegu jest Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Biegu Jubileuszowym z okazji 110-lecia ŁKS!

Kontakt z Dyrektorem Biegu
Mariusz Przybyła
tel. 506 184 152
©ŁKSFANS.PL