„Bury” znalazł klub. Co z resztą zawodników, którzy odeszli z ŁKS-u?

320

Filip Burkhardt 30 czerwca przestał być zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego, ale znalazł już nowego pracodawcę.

.

Doświadczony pomocnik od przyszłego sezonu będzie bronił barw Bytovii Bytów. Były już zawodnik Łodzian będzie miał okazję w nowej kampanii zmierzyć się z ŁKS-em w Nice 1 Lidze. Rodowici Łodzianie z 13-stym zespołem poprzedniego sezonu zagrają 1 września przy Alei Unii 2.

Popularny Bury w poprzedniej kampanii zagrał w ośmiu meczach Łódzkiego Klubu Sportowego w 2 lidze.

Z siódemki zawodników, którzy latem opuścili szeregi ŁKS-u nowe kluby znaleźli już Tomasz Margol (Pogoń Siedlce), Łukasz Zagdański (Stal Rzeszów), Przemysław Kocot (Znicz Pruszków) oraz właśnie Burkhardt.

Nowego pracodawcy nadal szukają Damian Guzik, Paweł Pyciak i Przemysław Kazimierczak. Dwaj pierwsi poszukują klubów w Małopolsce, natomiast „Kaziu” chciałby kontynuować karierę piłkarską w okolicach Łodzi. Na ten moment nie wiadomo czy 30-latek będzie nadal pracował z bramkarzami w akademii klubowej.

Sztab szkoleniowy nadal nie podjął decyzji odnośnie przyszłości młodzieżowców ŁKS-u. Wiele wskazuje na to, że ktoś z młodych zawodników zostanie wypożyczony przed startem rozgrywek.

©ŁKSFANS.PL