Czas na derby! ŁKS Commercecon – Grot Budowlani

41

Siatkarki ŁKS Commercecon grają jak z nut i po ośmiu seriach spotkań zajmują drugie miejsce w tabeli. W czwartek w Atlas Arenie czeka nas jedno z najważniejszych spotkań sezonu. Nasz zespół powalczy o punkty z lokalnym rywalem – Budowlanymi.

- Mamy bardzo dobry zespół i gdybym spodziewała się, że będziemy w ogonie tabeli, to coś byłoby nie tak. Nie spodziewam się, że od razu zdobędziemy mistrzostwo Polski. Póki co jednak wszystko wskazuje, że jesteśmy w stanie zrobić coś w kierunku tego, by powalczyć w tym sezonie o medal – powiedziała niedawno w rozmowie z oficjalną stroną klubu środkowa łódzkiej drużyny, Małgorzata Skorupa.

Na razie wygląda to tak. – Kiedy idzie, wygrywają wysoko i bez problemu. A kiedy pojawiają się problemy… też nie dają szans rywalkom. Tak w tych rozgrywkach gra Łódzki Klub Sportowy, który wygrał osiem meczów, a przeciwnikom oddał zaledwie sześć setów! Oczywiście droga do osiągnięcia celu nadal bardzo daleka, inflatable water slides for sale ale ten obiecujący początek sprawił, że apetyty tak samych siatkarek, jak i ich kibiców są coraz większe.

W czwartek 7 grudnia (mecz w ramach 11. kolejki) czeka naszą drużynę i jej sympatyków jeden z najtrudniejszych sprawdzianów, rywalem ŁKS-u będzie bowiem tego dnia zespół Grot Budowlani. Lokalny rywal również nie próżnuje w obecnym sezonie, przegrał dotąd tylko dwukrotnie i zajmuje wysokie trzecie miejsce w tabeli. Goście (mecz odbędzie się w Atlas Arenie, ale gospodarzem tego spotkania będą ełkaesianki) mają przewagę psychologiczną, w ubiegłym sezonie wygrały przecież obie konfrontacje.

Za ŁKS-em przemawia wysoka forma zespołu i oczywiście kibice, którzy od wielu dni żyją już derbowym pojedynkiem z Budowlanymi. Frekwencja podczas ostatniego rozegranego w Łodzi meczu (z KSZO Ostrowiec Św.) poprawiła się względem ostatnich kolejek, w czwartek jednak siatkarki ŁKS-u liczą, że niemal cala hala będzie biało-czerwono-biała, a głośny doping poniesie gospodarza pojedynku do dziewiątego zwycięstwa.

Bilety na mecz ŁKS Commercecon – Budowlani Łódź można kupić stacjonarnie w Sklepie Kibiców ŁKS Łódź.

Bilet normalny kosztuje 15 zł, ulgowy – 5 zł (będą również dostępne w dniu meczu, przed wejściem do hali).

Do zobaczenia w czwartek 7 grudnia. Początek spotkania o godz. 18.

©ŁKSFANS.PL