Czy Znicz da się zgasić?

286

Jest połowa rundy jesiennej, więc nieśmiało można spoglądać na ligową tabelę. Na pierwszy rzut oka nie wygląda to źle, ŁKS nie przegrał ani razu i plasuję się na miejscu barażowym do Nice I Ligi. Znicz, który jest dzisiejszym rywalem i jednocześnie spadkowiczem zaczął znacznie gorzej i plasuję się tuż nad strefą spadkową. Początek spotkania w Pruszkowie o godzinie 19:00. Na naszej stronie internetowej będzie prowadzona relacja live!

Znicz, który przed piątkowym spotkaniem znajduje się na 13 pozycji w tabeli kiepsko zaczął sezon. Włodarze z Pruszkowa tłumaczyli, że ich zespół jest po przebudowie i potrzebuję więcej czasu, aby wzbić się w górne rejony tabeli. Wydawać by się mogło, że tydzień temu piłkarze Znicza poczynili ku temu pierwszy krok, pokonując GKS Bełchatów 2:1. W zespole gospodarzy zagra kilku piłkarzy z ekstraklasową i ełkaesiacką przeszłością. Kibice z al. Unii kojarzyć na pewno mogą Piotra Klepczarka, Marcina Smolińskiego i napastnika Patryka Kubickiego. Doświadczeni są także: Kamil Włodyka (Ruch Chorzów), Eryk Sobków (Zagłębie Lubin) i Paweł Tarnowski (Polonia Warszawa).

Łódzki Klub Sportowy na piątkowy wieczór ma plan zdobyć pierwszy wyjazdowy komplet punktów. W dwóch dalekich wyjazdach do tej pory łodzianie zdobyli 2 punkty, dwa razy remisując 1:1, czy w Pruszkowie będą wstanie to zmienić? Piłkarze nie ukrywają, że potrzebują pierwszego wyjazdowego zwycięstwa. - Zwycięstwo da nam większej pewności siebie, mówił po ostatnim meczu Jakub Kostyrka. Do treningów z drużyną po przeziębieniu wrócił Mateusz Gamrot, który prawdopodobnie wyjdzie w podstawowym składzie. Działacze również zadbali o większą rywalizacje w obronie i w środę podpisano kontrakt ze stoperem Lukasem Bielakiem. Słowak jednak nie będzie jeszcze gotowy do rozegrania meczu, ale zapewnia, że będzie go obserwował i kibicował swoim nowym kolegom. Sędzią meczu inauguracyjnego VIII kolejki II ligi będzie Łukasz Karski ze Słupska.

VIII kolejka (II liga)

08.09.2017 r. (piątek), godzina 19:00 

Znicz Pruszków – ŁKS Łódź

©ŁKSFANS.PL