Dani w jedenastce kolejki Canal+Sport

Dani Ramirez Artur Kraszewski

Pomocnik Łódzkiego Klubu Sportowego Dani Ramirez po raz szósty w tym sezonie znalazł się w jedenastce kolejki PKO BP Ekstraklasy. Tym razem Hiszpan został doceniony za swój występ przeciwko Jagiellonii Białystok. 

27-latek w Białymstoku pokazał się z bardzo dobrej strony. Świetnie dryblował i dochodził do sytuacji strzeleckich. Łącznie oddał cztery strzały (wszystkie celne). Do pełni szczęścia zabrakło strzelenia gola.

Najlepsza jedenastka 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy wybranej przez dziennikarzy Canal+Sport:

Pavels Steinbors (Arka Gdynia) – Tomas Petrasek (Raków Częstochowa), Bartosz Kwiecień (Jagiellonia Białystok), Adnan Kovacević (Korona Kielce) – Patryk Sokołowski (Piast Gliwice), Krzysztof Mączyński (Śląsk Wrocław), Dani Ramirez (ŁKS Łódź), Bodvar Bodvarsson (Jagiellonia Białystok), Luquinhas (Legia Warszawa) – Pelle van Amersfoort (Cracovia), Srdjan Spiridonović (Pogoń Szczecin)

Foto: Artur Kraszewski

©ŁKSFANS.PL