Deja McClendon zagra w ŁKS-ie

1354046_Deja-McClendon

Amerykanka Deja McClendon wraca do Orlen Ligi. Była siatkarka Atomu Trefla Sopot i MKS-u Dąbrowa Górnicza po wyleczeniu kontuzji karierę będzie kontynuować w zespole ŁKS-u Commercecon Łódź. To czwarta przyjmująca w zespole prowadzonym przez słowackiego szkoleniowca, Michala Maska.

W zespole ŁKS-u pozostają na przyszły sezon Agata Oleksy oraz Julita Rafałko. Klub pozyskał na tę pozycję również Brazylijkę Regianę Bidias, a czwartą przyjmującą będzie Amerykanka Deja McClendon.

25-letnia siatkarka wyjechała ze Stanów Zjednoczonych w 2010 roku do Azerbejdżanu, gdzie sezon spędziła w barwach İqtisadçı Baku. W 2014 roku przeniosła się do Polski i została siatkarką Atomu Trefla Sopot, z którym sięgnęła po Puchar Polski i zagrała w finale Pucharu CEV. Rok później znalazła się w Dąbrowie Górniczej, jednak kontuzja nie pozwoliła jej kontynuować kariery. Ostatni sezon leczyła się w Stanach Zjednoczonych, prowadząc tam jeden z młodzieżowych zespołów w roli asystenta trenera. Teraz wraca do gry i od września będzie siatkarką ŁKS-u Commercecon Łódź.

©ŁKSFANS.PL