Dla nas dalej to ŁKS… Zapraszamy na mecz koszykarzy!

12313826_1049052451782410_4481000351408185321_n

W najbliższą sobotę koszykarze Łódzkiego Klubu Sportowego rozegrają kolejny ligowy pojedynek. Tak, wiemy że ta drużyna nie ma w swojej nazwie literek Ł, K i S, ale już pędzimy z wyjaśnieniem dlaczego tak napisaliśmy.

Zespół grający obecnie w grupie B drugiej ligi koszykówki mężczyzn ze względów ekonomicznych oficjalnie przystąpił do rozgrywek pod nazwą AZS UŁ Szkoły Gortata Łódź. Podmiotem, który zgłosił drużynę było jednak Stowarzyszenie ŁKS Koszykówka Męska. Na strojach zawodników znajduje się przeplatanką, a każdy z nich w stu procentach utożsamia się z tym, że reprezentuje Łódzki Klub Sportowy. Koszykarze mobilizując się do kolejnych akcji wznoszą okrzyk bojowy, który brzmi „Łódzki KS!”. Dlatego mamy pełne prawo do tego, aby tak nazywać „team” prowadzony przez trenera Piotra Zycha związanego z naszym klubem od wielu, wielu lat.

W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich kibiców na bardzo ważne spotkanie naszych koszykarzy z drużyną MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl. Pokażmy koszykarzom grającym w składzie z wieloletnim kapitanem biało-czerwono-białych Piotrem Trepką, że dla nas są Łódzkim Klubem Sportowym! Dodatkowo nasza obecność na meczu może mieć duże znaczenie w kontekście zbliżających się rozmów na linii Stowarzyszenie Kibiców ŁKS – Stowarzyszenie ŁKS Koszykówka Męska. Ich tematem będzie oficjalne przywrócenie trzech magicznych literek do nazwy drużyny. Pokażmy jak bardzo nam na tym zależy!

.

2. liga koszykówki mężczyzn, grupa B

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl

23.01.2015 r. (sobota), godz. 15:00

Hala przy ul. Ks. Skorupki 21, wstęp wolny.

©ŁKSFANS.PL