Druga zimowa gra kontrolna przed nami

9

W najbliższą sobotę zawodników ŁKS czeka kolejny sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej w Fortuna 1 Lidze. Przeciwnikiem ełkaesiaków będzie drugoligowy GKS Bełchatów.

Po wygranym 1:0 inauguracyjnym meczu kontrolnym z Elaną Toruń drużyna rozpoczęła kolejny tydzień treningów. Dobrą wiadomością jest fakt, że żaden z podopiecznych trenera Kazimierza Moskala nie narzeka na poważniejsze urazy. Zespół w komplecie powinien więc przystąpić do sobotniej potyczki z GKS-em Bełchatów.

„Brunatni” po rundzie jesiennej zajmują 4. miejsce w tabeli drugiej ligi. Do miejsca premiowanego awansem tracą tylko dwa punkty. Dla bełchatowian sparing z ŁKS-em będzie pierwszym zimowym sprawdzianem. Trener Artur Derbin zapewne będzie chciał się w nim uważnie przyjrzeć testowanym graczom takim jak Sebastian Szerszeń, Wiktor Putin czy Tomasz Dzida.

Sobotni  sparing z GKS-em Bełchatów rozpocznie się o godzinie 11:00 w ośrodku szkoleniowym przy ul. Minerskiej. Wejście dla kibiców będzie możliwe tylko bramą od ulicy Minerskiej (brama od ul. Krańcowej będzie zamknięta).

©ŁKSFANS.PL