Drugi sparing tej zimy już w sobotę!

IMG_0734

Rycerze Wiosny w kolejną sobotę pokażą się przed własną publicznością, po pierwszym sparingu przegranym w ostatnich minutach, przyszedł czas na Polonie Środę Wielkopolską. Początek spotkania zaplanowany jest tradycyjnie na godzinę 12 i jeśli nic się nie zmieni to będzie to ostatni sparing na starym boisku przy Minerskiej 9.

Polonia gra w tej samej lidze,  co zeszłotygodniowy rywal łodzian – Elana Toruń. Gracze ze Środy Wielkopolskiej zajmują 8 miejsce w lidze, jednak pozycja w tabeli nie do końca oddaje potencjał drużyny. Przyjezdni do tej pory przegrali tylko dwa razy i to z rezerwami drużyn z Ekstraklasy. Ich siłą na pewno jest kolektyw i mądre budowanie drużyny, co zresztą można także powiedzieć o łodzianach. W zimowych okienku drużyna ze Środy dokonała też spektakularnego transferu – Luisa Henriqueza, którego większość kibiców kojarzy z występów w Lechu Poznań.

Ełkaesiacy w tym tygodniu codziennie ćwiczyli na obiektach przy Minerskiej, pracując nad motorycznymi umiejętnościami. Kadra na treningach jest niezmienna, jednak z naszych informacji wynika, że po sparingu w sobotę zapadną decyzje odnośnie juniorów, którzy trenują z pierwszą drużyną, jednak mają wątpliwe szanse na występy w meczach o ligowe punkty. Na tę chwilę na testach w klubach z regionu przebywają: Damian Piotrowski i Damian Nowacki. Jak to w sparingach bywa, duet trenerski wystawi dwie różne jedenastki i każdy zawodnik zagra 45 minut. Do treningów wrócił Łukasz Zagdański, więc także on dostanie szanse pokazania się pierwszy raz tej zimy.

Zapraszamy wszystkich na sparing, wstęp wolny!

 

Sparing

20.01.2018r. (sobota), godzina 12:00

ŁKS Łódź – Polonia Środa Wielkopolska

©ŁKSFANS.PL