Dwóch ełkaesiaków w jedenastce kolejki

Jan Grzesik

Jan Grzesik i Łukasz Piątek znaleźli się w najlepszej jedenastce 33 kolejki Fortuna 1 Ligi według fachowego tygodnika „Piłka Nożna”. Obaj piłkarze mieli znaczący wpływ na sobotnią wygraną Łódzkiego Klubu Sportowego z Chojniczanką Chojnice. 

24-letni Grzesik asystował przy pierwszym trafieniu Łukasza Sekulskiego, natomiast dziewięć lat starszy Piątek popisał się kapitalnym uderzeniem ustalając wynik na 2:0 dla gospodarzy.

Jedenastka 33 kolejki według „Piłka Nożna”:

Grzegorz Drazik (GKS 1962 Jastrzębie) – Jan Grzesik (ŁKS Łódź), Arkadiusz Najemski (Wigry Suwałki), Janusz Bucholc (Stomil Olsztyn) – Bartosz Nowak (Stal Mielec), Łukasz Piątek (ŁKS Łódź), Grzegorz Tomasiewicz (Stal Mielec), Grzegorz Lech (Stomil Olsztyn) – Franciszek Wróblewski (Raków Częstochowa), David Añón (GKS Katowice), Przemysław Płacheta (Podbeskidzie Bielsko-Biała).

©ŁKSFANS.PL