Dziwne decyzje MAKiS…

12

Od pewnego czasu władze Miejskiej Areny Kultury i Sportu podejmują decyzje absurdalne i niezrozumiałe dla mieszkańców Łodzi. Ostatnim ich wymysłem jest zorganizowanie treningu dla piłkarzy RTS Widzew… na historycznych terenach Łódzkiego Klubu Sportowego!

Jest to decyzja co najmniej niepoważna. Utrudnianie piłkarzom ŁKS korzystania z boiska hybrydowego to norma, tak samo liczba godzin na której pierwszoligowi piłkarze mogą przebywać na boisku, które przypomnijmy ma być zadośćuczynieniem miasta za sześć boisk, które zostały zabrane najstarszemu klubowi Łodzi, w celu wybudowania Atlas Areny. Osobnym problemem jest termin rzekomego treningu RTS. Ma on się odbyć w dniu inauguracji piłkarskiej wiosny na boiskach 1 ligi na obiektach które zostaną zakwalifikowane jako miejsce imprezy masowej.

Decyzja jest kolejną, która pokazuje nierówne traktowanie klubów przez miasto. Mimo obietnic i deklaracjach rozbudowy stadion przy al. Unii na wciąż tylko jedna trybunę…

Jako kibice Łódzkiego Klubu Sportowego oczekujemy sprawiedliwości i przemyślanych decyzji miasta i spółki MAKiS!

©ŁKSFANS.PL