Ełkaesiacki Dzień Dziecka na Rokiciu

RDD

Kibice Łódzkiego Klubu Sportowego z Rokicia po raz kolejny pokazali, że dbają o to, aby wiara w biało-czerwone-barwy rosła również wśród najmłodszego pokolenia z ich osiedla. W tym celu odwiedzili Szkołę Podstawową nr 138 im. Leopolda Staffa, gdzie podczas zorganizowanych gier i zabaw, które dostarczyły uczniom tejże szkoły wiele radości, pielęgnowali ełkaesiacką tradycję swojego terenu.

Szczególnie istotnym elementem tych odwiedzin był wyjątkowy prezent, który otrzymali od naszych braci po szalu uczniowie. W ich ręce trafiło bowiem aż 300 koszulek naszego klubu. Dzieci z klas 1-3 z uśmiechem na ustach przyjęły wręczane im biało-czerwono-białe t-shirty z widniejącą na nich podobizną popularnego Królika Bugsa, a te z klas 4-6 cieszyły się z koszulek, na których ełkaesiacki wzór został wzbogacony o postać Barta Simpsona.

Ełkaesiacy z Rokicia pragną również serdecznie podziękować dyrekcji szkoły, która pozwoliła nam na realizację tejże akcji oraz firmom: Ultrasshop, Ares i innym, dzięki którym jej przeprowadzenie było możliwe.

.

Przedstawiamy również wyniki okazjonalnego turnieju „Mini Euro”:

I. 4b – Hiszpania

II. 6b – Portugalia

III. 5a – Włochy

 

©ŁKSFANS.PL