Pytania

Moderator: Moderator
Awatar użytkownika
bastiano zlotno

Re: Pytania

11 kwie 2019, 22:26

Kiedyś przed meczem ŁKS zostały puszczone balony z helem.Legenda głosi ze jeden dotarł i odbiorca odesłał kartkę z życzeniami.Ktos coś wie pamięta -jakiś link "???

no avatar
konopka57

15 kwie 2019, 13:30

Witam. Czy podczas meczu w Tychach znalazł ktoś na stadionie szalik ŁKS Radogoszcz?

no avatar
JarekW1

17 kwie 2019, 9:30

Od kilku dni mamy na forum wysyp Kraszewskich.
Logorea niektórych sprawia, że informacje ważkie łatwo pominąć, bo nadmiar informacji to brak informacji.
Nie wiem czy to efekt strajku nauczycieli, czy wysyp botów. Jeśli więcej piszesz niż czytasz, to się zastanów. Najpierw pomyśl, potem napisz.

no avatar
Oślizga

18 kwie 2019, 21:44

JarekW1 pisze:
17 kwie 2019, 9:30
Od kilku dni mamy na forum wysyp Kraszewskich.
Logorea niektórych sprawia, że informacje ważkie łatwo pominąć, bo nadmiar informacji to brak informacji.
Nie wiem czy to efekt strajku nauczycieli, czy wysyp botów. Jeśli więcej piszesz niż czytasz, to się zastanów. Najpierw pomyśl, potem napisz.
W punkt. Każdy temat zawalony toną śmieci.W temacie walczymy o złoto Kołek podaje ważną informację,która zaraz ginie pod pomysłami wylatywania po zwycięstwie na środek hali.Jeszcze pierwszego meczu nie było a tam już koncepcje świętowania.I tak w każdym temacie

no avatar
Pier

22 kwie 2019, 14:28

Czy mając karnet na jakikolwiek inny sektor mogę za dopłatą wejść na VIP?
W teorii mogę kupić bilet na VIP ale nie chce karnetem miejscówki blokować.

no avatar
JarekW1

23 kwie 2019, 1:09

Pier pisze:
22 kwie 2019, 14:28
Czy mając karnet na jakikolwiek inny sektor mogę za dopłatą wejść na VIP?
W teorii mogę kupić bilet na VIP ale nie chce karnetem miejscówki blokować.
Twoja teoria jest prawdopodobnie błędna. Sprzedają (gospodarzem ŁKS) na VIP-y?

Awatar użytkownika
warczka

07 maja 2019, 16:50

Pytanie o system do sprzedaży biletów - u nas i za miedzą.
Jak to jest, że my korzystamy z systemy MAKiS a oni swojego?

Pytam w związku z dzisiejszą sytuacją biletową, która zapewne przełoży sie na sytuację karnetową w przyszłym sezonie i myślę o ewentualnym zwalnianiu miejsc lub kupowaniu karnetów cegiełek - to jest konkret opcja.

W przypadku powstania naszego systemu możemy przejść na swój czy oni za jakiś czas będą musili przejść na MAKiSowy?

Gdyby w grę wchodziła pierwsza opcja to można zrobić zrzutkę - nieźle nam to wychodzi :)

no avatar
Pier

07 maja 2019, 17:27

Nie mam pojęcia jak to działa za miedzą. Ale gdybyśmy chcieli - jako klub - to zawsze można w teorii stworzyć własną aplikację i uniezależnić się od MAKiS.
Tylko to zawsze generuje koszty i nie tylko przy stworzeniu/nabyciu takiej aplikacji ale i w dalszym jej prowadzeniu. Jako że aplikacja ma dane osobowe, loginu i hasła etc muszą być też spełnione określone normy bezpieczeństwa. Koniec końców to trochę kłopot. A na ile pomaga to trudno stwierdzić.
Niby za miedzą chwalą się że mają opcję zwalniania miejsc ale na ile to wykorzystują to nie wiadomo.
Być może jest opcja coś takiego zaimplementowac w aplikacji MAKiSu - kwestia pocisniecia tematu.

Awatar użytkownika
bastiano zlotno

23 maja 2019, 7:26

Szukam zdjęcia gdzie jest Bielak,Bryła, Moskal i trzymają puchar.

Awatar użytkownika
bastiano zlotno

27 maja 2019, 8:07

czy jeszcze gdzieś w sieci znajdę filmiki kręcone przez Nową Generację?
Chodzi mi o te "tygodniówki" co chyba zawsze w piątki wychodziły.

no avatar
Dominm

27 maja 2019, 10:20

bastiano zlotno pisze:
27 maja 2019, 8:07
czy jeszcze gdzieś w sieci znajdę filmiki kręcone przez Nową Generację?
Chodzi mi o te "tygodniówki" co chyba zawsze w piątki wychodziły.

https://www.youtube.com/user/lkslodztv/videos

ODPOWIEDZ