Łódź Kocha Sport czyli o bieganiu i nie tylko

Moderator: Moderator
no avatar
19wojtek08

Łódź Kocha Sport czyli o bieganiu i nie tylko

24 mar 2017, 12:18

Witam Wszystkich

Nie ma co ukrywać moda na bieganie opanowała nasz kraj. Za oknami już wiosna zaraz zacznie się typowy sezon biegowy. Biegów ulicznych w samej Łodzi jest już naprawdę sporo i z roku na rok przybywają kolejne (w tym np 1 edycja Łódzkiego półmaratonu). Chciałem się was zapytać czy forumowicze biegają? Czy biorą udział w biegach zorganizowanych na terenie Łodzi oraz okolic no i oczywiście czy jeśli bierzecie udział to jako reprezentacji grupy Łódź Kocha Sport?

Myślę że poza tematem typowo biegowym warto wspomnieć o kibicach którzy reprezentują nasze barwy jako grupa Łódź Kocha Sport. Dla mnie to kapitalna inicjatywa i super promocja klubu - nie ma to jak odpalić sobie w sobotę koło południa Dziennik Łódzki i zobaczyć tyle osób na co tygodniowym parkrunie w naszych koszulkach. Właściwie każda impreza biegowa w Polsce to możliwość zobaczenia kogoś w naszych barwach!. Mam nadzieję, że dzięki temu tematowi jeszcze więcej osób przekona się do tego, że warto biegać w naszych barwach i być może ułątwi to zgadanie się na forum i pojechania na jakiś wspólny bieg :)

ODPOWIEDZ