Wesele

Moderator: Moderator
no avatar
Kruchyy

Wesele

20 lip 2017, 8:13

Witam , może ktoś w ostatnim czasie się "zaobrączkował" i może polecić jakąś salę weselą , zespół i wszystko co z tematem wątku związane ?

Awatar użytkownika
globus

Odp: Wesele

20 lip 2017, 8:51

Przyjacielu jedź do sali Yuca. W ciągu 2 lat byłem tam 5 razy, także na własnym i wszyscy polecają. Właściciel elastyczny, wszystko można dogadać, kasa dobra, żarcie smaczne.

Co do muzyki to każdy ma swój gust. My akurat cwiczyliśmy opcję z wodzirejem, bo to nam się podobało wcześniej. ale jak ktoś preferuję "wesele po polsku" z disko polo, mocno zakrapianym boesiadowaniem to szukać typowego zespołu.

Awatar użytkownika
zaborex

20 lip 2017, 10:33

My bylismy bardzo zadowoleni z sali Eden w Rzgowie. Elegancki wystroj, super obsluga wlacznie z polewaniem wody gosciom, mega zajebiste jedzenie i ilosciowo i smakowo, mozliwosc noclegu dla gosci, ogrodek przed sala.
Jesli chodzi o zespol to TRISTAN z Wolborza. Szeroki repertuar, fajny wokal, malo i krotkie przerwy w graniu, pelen profesjinalizm. Przez cale wesele w 4 osoby wypili niecale 0,5l wodki. Jak tylko goscie w przerwie cos zaintonowali, zespol od razu sie podlaczal do zabawy.

no avatar
max08

20 lip 2017, 10:42

Ja miałem swoje na kolumny w Koronie.Elegancko również wszystko, polecam zespół Matrix z Senatorskiej.Zajebista kapela mają 500 utworów co powiesz to grają,polskie i zagraniczne i disco polo.Ja tam mialem pomieszane i każdy bawi się najlepiej przy disco wiec nie ma co wymyślać.Ostatnio byłem w yuce i zespół grał polskie rockowe kawałki i tuputaje popowe nie każdemu podchodzilo.Bo nie wiadomo jak to tańczyć.
Najdroższa noc bracie cie czeka ją za swoje dalem 7 lat temu 30 tys, ostatnio kuzyn się obraczkowal i mial z poprawiami to 50 koła.

no avatar
porthole

20 lip 2017, 10:46

Ja swoje wesele organizowałem w Dworku Amber na Kolumny. Świetne jedzenie, super organizacja, a i sala jest bardzo ładna (ale wiadomo, że wszystko zależy od gustów pary młodej). Także i tutaj kelnerzy na początku polewali każdemu gościowi wódkę, 5 pokoi dla gości, ogród za salą z altankami i innymi duperelami, które raczej doceniają kobity. Pan menedżer, jak i właściciel to ludzie z głowami na karku i super podejściem do zleceniodawców i oni stanowią chyba największy plus całej sali, że wszystko można ustawić pod siebie, a oni to z chęcią zorganizują. Jakbym miał żenić się raz jeszcze, wybrałbym tą samą salę.

Jakbyś szukał zespołu, naszego ogólnie nie polecam. Grali może i fajnie, goście się bawili świetnie, ale dogadywanie się z nimi i "łamanie" naszych ustaleń było bardzo denerwujące i frustrujące (jakbyś chciał wiedzieć, co to za zespół, zapraszam na priv). Jednak byłem na weselu, gdzie byl DJ Marco z ekipy dobreimprezy (czy jakoś tak) i ich mogę polecić.

no avatar
R2D2

20 lip 2017, 21:22

Polecam zajrzec do nich https://wesela-amadeusz.pl/

no avatar
Radstok

20 lip 2017, 21:53

Ja mialem w szmaragdowym ogrodzie w niesiecinie. Wszystko ok obsluga swietna i dobre jedzenie.

Awatar użytkownika
paco1908

21 lip 2017, 9:31

[quote="R2D2"]
Polecam zajrzec do nich https://wesela-amadeusz.pl/
[/quote]
Również polecam, miałem tam swoje wesele i wszyscy na czele z gośćmi jak najbardziej zadowoleni.

no avatar
gdzie_jest_mapa_huncwotow

21 lip 2017, 11:33

Nie mialem jeszcze przyjemnosci byc glownym bohaterem wesela, ale moge wypowiedziec sie z perspektywy zadowolonego goscia i potwierdzic, ze wesele w Yuce bylo wyjatkowo udane. Dobre jedzenie, przestrzenna sala, bardzo mila obsluga. Yuca dysponuje okazalym ogrodem, w ktorym mozna odpoczac od wyczerpujacych zabaw na parkiecie. Ponadto, uczestniczylem rowniez w weselu ktore odbylo sie w Niesiecinie w Bialym Palacu. Iscie krolewski anturaz. Budynek i ogrody wygladaja jak z bajki. Idealne miejsce gdyby ktos planowal slub w otoczeniu przyrody. Sam Palac podzielony jest na trzy sale w ktorym nawet jednoczesnie moga odbywac sie trzy rozne wesela. Ja akurat bralem udzial w imprezie w jednej z mniejszych sal ale to wynikalo z faktu, ze wesele bylo po prostu dosc kameralne z rodzina i najblizszymi znajomymi. Udalo mi sie natomiast po kilku glebszych pomylic wejscia i na chwile zagoscilem w sali srodkowej, najwiekszej i robi imponujace wrazenie. Zreszta, wystroj kazdej sali zapiera dech w piersiach. Jedyny mankament na ktory narzekali goscie ktorzy przyjechali na uroczystosc w ostatniej chwili to dosc skromny parking mogacy pomiescic doslownie kilkanascie samochodow. Spoznialscy musieli swoje auta zaparkowac przy okolicznej szosie przed ktora stoi Bialy Palac.

no avatar
max08

21 lip 2017, 22:58

O to chodzi właśnie żeby było jak z bajki, ogrody, muza, wystrój, jedzenie aby nikt z pizdy nie strzelal :D
Tak samo później jest z chrzcinami i komunia.Impreza itd.i np weź wódki nie postaw.Gość - facet przyjdzie da koperte chce wychlac a tu kupa.Jego kobita wśród kobit powie o po kieliszku nie było a tak gadka ze się nie pije itd.
Wiec wodka musi być zawsze kto chce ten pije.Jesteś gościem ruszyles dupe na imprezę masz być ugoszoczony.

Awatar użytkownika
Mihau

21 lip 2017, 23:09

To ja polece zespol, ktory gral u mnie na weselu -Dexter. Sa z Łodzi, główny wokalista - Krzysztof Jankowski mieszka na Podrzecznej. Jest chyba najbardziej znanym w Polsce odtwórcą Elvisa Presleya. Głos niesamowity no i najwazniejsze jest to, ze pitrafi porwac gosci i dostosowac pod nich muzyke. Na YT znajdziesz ich kawałki.
https://youtube.com/channel/UChxGX8WWoEz7tIKoOZCW6aA
"Ch*ja grają, opierdolimy ich"

Naprzód eŁKSa
Allez Allez Allez (x3)
Naprzód eŁKSa
Allez Allez Allez (x3)
Alleez Alleeeeeeeeeeeeee,
Allez Allez, Łódzki KS Allez Allez,
Alleeez Alleeeeeeeeeeeeeee
Allez Allez, Łódzki KS Allez Allez

Awatar użytkownika
fun

Re: Wesele

22 lis 2017, 0:05

Czy ktoś może polecić sale na wesele i DJ na około 60 osób

no avatar
porthole

Re: Wesele

22 lis 2017, 9:17

Moja znajoma miała DJ Marco z dobreimprezy.pl i było naprawdę fajnie.

ODPOWIEDZ