Humorex

Moderator: Moderator
no avatar
Miłosz

Humorex

05 paź 2012, 12:12

Tego tematu przedstawiać nie trzeba.
Zachęcamy Was do podzielenia się śmiesznymi zdjęciami, filmami oraz dowcipami z resztą biało-czerwono-białej rodziny.

A nóż uda Wam się poprawić komuś humor...  :)

Prosimy przy tym, aby publikowane przez Was materiały nie wykraczały poza cienką granicę dobrego smaku.

Awatar użytkownika
Gwiezdny_Obserwator

Odp: Humorex

05 paź 2012, 20:26

dzisiaj na jednym z bloków w okolicy Śląskiej widziałem podwójnie wesoły napis: "RTS Podgurna" ;)
30 On Tour
Obrazek

Awatar użytkownika
sebastianeu

05 paź 2012, 20:47

Na Śródmieściu ...
Załączniki
44192_353274718094446_1156871399_n.jpg
44192_353274718094446_1156871399_n.jpg (4 KiB) Przejrzano 5193 razy
Ostatnio zmieniony 05 paź 2012, 20:48 przez sebastianeu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
arkanoid

06 paź 2012, 12:32

Nie wiem, ale chyba dobry dział wybrałem.
W życiu liczą się priorytety, najpierw ŁKS potem kobiety.

Awatar użytkownika
Mister

06 paź 2012, 14:23

Unia Europejska XXI w.
Rozmowa telefoniczna: klient dzwoni do Pizzerii
- [operator]: Dziękujemy, że wybrał pan naszą pizzerie. Czy mogę prosić o pański numer EUROPESEL?
- [klient]: Dzień dobry. Chciałbym złożyć zamówienie.
- [o]: Czy mogę najpierw prosić pański numer EUROPESEL?
- [k]: Mój EUROPESEL, tak.... już ..chwileczkę...to jest: 2165052031412341123221854332223.
- [o]: Dziękuje, panie Nowak. Widzę, że mieszka pan przy ulicy Żytniej 14, a pański numer telefonu to 56320302.
Numer telefonu w pańskim biurze to 54356326, a numer pańskiej komórki to 88234924.
Z którego numeru pan dzwoni?
- [k]: Co? Dzwonię z domu. Skąd pan ma te wszystkie informacje ?
- [o]: Jesteśmy podłączeni do Systemu, proszę pana.
- [k]: (wzdychając) A... tak... Chciałbym zamówić dwa razy waszą Pizze Samo Miecho.
- [o]: To chyba nie jest dobry pomysł, proszę pana.
- [k]: Co pan ma na myśli?
- [o]: Proszę pana, w pańskiej kartotece medycznej jest napisane, że ma pan za wysokie ciśnienie i ekstremalnie
wysoki poziom cholesterolu. Twój Narodowy Opiekun Zdrowia nie zezwoli na takie niezdrowe zamówienie.
- [k]: Cholera. To co pan proponuje?
- [o]: Może pan spróbować naszej nisko-tłuszczowej Pizzy Sojowej. Z pewnością panu zasmakuje.
- [k]: Czemu pan sądzi, że mi to zasmakuje?
- [o]: Wypożyczał pan w zeszłym tygodniu "Sojowe przepisy kulinarne" z biblioteki, dlatego właśnie to panu
zasugerowałem.
- [k]: Ok, ok. Proszę wiec dwie rodzinne. Zaraz podam panu numer karty kredytowej.
- [o]: Obawiam się że będzie pan musiał zapłacić gotówką, bo przekroczył pan limit na koncie karty kredytowej.
- [k]: No to skoczę do banku tu obok i przyniosę gotówkę zanim wasz kierowca dostarczy pizze.
- [o]: Pańskie konto czekowe również jest już wyczerpane.
- [k]: Nieważne. Po prostu przyślijcie pizzę, mam już gotówkę gotową. Jak długo to zajmie?
- [o]: Obawiam się, że około 45 minut, gdyż mamy teraz dużo zamówień. Chyba, ze jeśli chce pan jechać
po gotówkę, to po drodze sam pan podjedzie po zamówienie. Jednakże wożenie pizzy motocyklem może
być ryzykowne.
- [k]: Skąd u diabla pan wie, że jeżdżę na motorze ?!
- [o]: Napisane jest tutaj, że oczekuje się na pana z pierwszą wpłatą na samochód.
Ale motocykl ma pan już spłacony.
- [k]: k.... !!!!!!!!!
- [o]: Radzę uważać co pan mówi. Ma pan już przecież kolegium za obrażenie policjanta w lipcu 2006 roku
oraz wyrok za opowiedzenie nietolerancyjnego dowcipu o nekrofilach.
- [k]: (Milczenie)
- [o]: Czy chce pan coś jeszcze ?
- [k]: Tak, mam kupon na darmowe dwa litry coli.
- [o]: Przykro mi, proszę pana, ale nasz regulamin zabrania podawania coli cukrzykom...........

Awatar użytkownika
Teofilów1908

06 paź 2012, 14:46

:)
Załączniki
rd-113-kosy-sierpy.jpg
rd-113-kosy-sierpy.jpg (4 KiB) Przejrzano 5107 razy
Hej Hej ŁODZIANIE !!!

Awatar użytkownika
1946

06 paź 2012, 16:10

Marzeniem jest mieć taką o to wycieraczkę ;)
[img height=191 width=287]http://c.wrzuta.pl/wi5496/f4c0b6ae002c9 ... ka_widzewa[/img]
Ostatnio zmieniony 06 paź 2012, 16:13 przez Patryczek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mister

08 paź 2012, 8:37

Weekend, Dyskoteka, Bardzo głośna muzyka. Chłopak zauważa fajną laskę i mówi:
- Hej. Tańczysz?
- Z Tobą nie zatańczyłabym nawet po pijaku!
- Nie, źle mnie zrozumiałaś! Powiedziałem, że w tych spodniach wyglądasz, jak gruba świnia!

24 grudnia. Dwa wygłodniałe wilki postanowiły coś upolować w zasypanej śniegiem puszczy. Złapały trop łosia. Pogoń trwała kilka godzin, aż zagnały rogacza w pułapkę bez wyjścia.
- Dobra – powiedział ludzkim głosem (jak to w Wigilię) zadyszany łoś. – Wygraliście. Zabijcie mnie ale mam ostatnią prośbę. Wczoraj moja stara zrobiła mi na tyłku tatuaż, powiedziała, że to niespodzianka i że odczyta mi to dopiero po kolacji wigilijnej. Jeśli mam przedtem umrzeć, to powiedzcie mi, co tam jest napisane – i rogacz odwrócił się do nich tyłem, wypinając zad. Wilki schowały kły i podeszły zaciekawione do dupy łosia. W tym momencie rogacz wyprostował się i z ogromną siłą walnął tylnymi kopytami (racicami?) w dwa kosmate wilcze łby. Obaj prześladowcy wylecieli w powietrze jak z wystrzeleni z katapulty. Po paru minutach jeden z nich poruszył się lekko, otworzył oko i patrząc na martwego kolegę wymamrotał :
- On to zawsze był głupi, ale po ch*j ja podchodziłem ? Przecież ja ku*wa czytać nie umiem.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2012, 8:38 przez Mister, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Teofilów1908

08 paź 2012, 13:13

Hej Hej ŁODZIANIE !!!

no avatar
19elkaesiak08

08 paź 2012, 17:33

Wczoraj koło południa byłem w Porcie Łódź :D Wchodze sobie do kibla a tam z jednej kabiny wychodzi 2 typów :D Potem chodząc po sklepach skojarzyłem ich 2, a byli jeszcze z trzecim :D Może i bym to jakoś zrozumiał, ale jeden z nich miał widzewskie barwy pod bluzą (miał rozpinaną bluzę i widać było tą krwistą czerwień, kawałek białego napisu i jakiś drobny napis u góry na żółto). Z dwa razy przechodziłem koło gościa i sie perfidnie patrzyłem to zapiął się wyżej :D Zakaz pedałowania !

Awatar użytkownika
cityoflodz08

08 paź 2012, 18:40

Mnie ostatnio to rozwalilo haha.

Obrazek

Awatar użytkownika
BananGWS

08 paź 2012, 18:47

:D

ODPOWIEDZ