Nowe forum

Moderator: Moderator

Jak oceniasz nowe forum?

Czas głosowania minął 22 sie 2017, 2:33

5 - Super
12
11%
4 - W porządku
44
39%
3 - Tak sobie
26
23%
2 - Słabo
20
18%
1 - Tragedia
10
9%

Liczba głosów: 112
Awatar użytkownika
neuro

Re: Nowe forum

30 wrz 2017, 16:29

Trzymam za słowo

no avatar
dirtysouth

28 gru 2017, 10:37

Jak mam odznaczyć nieprzeczytane posty żeby się nie wyświetlały za każdym razem po wejściu na forum?

Awatar użytkownika
Mihau

28 gru 2017, 22:35

dirtysouth pisze:
28 gru 2017, 10:37
Jak mam odznaczyć nieprzeczytane posty żeby się nie wyświetlały za każdym razem po wejściu na forum?
Ikona kluczyka po wejściu w forum na samej górze.
:rodowite:

"Ch*ja grają, opierdolimy ich"

Awatar użytkownika
Szwagier

26 sty 2018, 16:53

Jarson pisze:
30 wrz 2017, 15:47
Dzięki wszystkim za opinie. Trochę ostatnio słabo z czasem więc nie chcę składać żadnych obietnic, ale postaram się powoli dopracowywać forum tak, by pasowało nawet najbardziej wybrednym forumowiczom. ;)

Niekoniecznie. Na dole i na górze strony jest przycisk "Przejdź do", który odkrywa listę rozwijalną. Stamtąd możesz wybrać dział Kibice i przejść bezpośrednio do innego forum.
Hej... jest szansa, że coś z moich sugestii wprowadzisz? ;>
:flaga: Ubi concordia, ibi victoria :flaga:
Lajkować, obserwować i subskrybować oficjalne profile ŁKS: [Facebook] | [Twitter] | [Instagram] | [Youtube]

Awatar użytkownika
zaborex

04 kwie 2018, 13:33

Czy ktos z Adminow moze pomoc i odblokowac firmowy adres IP?
Wszyscy w firmie mamy ten sam adres IP i od ponad miesiaca nie mozna wejsc na forum gdy jest on zablokowany (masz calkowicie zablokowany dostep do witryny). Kontakt z administratorem nic nie daje gdyz nikt nie odpowiada na wiadomosci. Lacznie ze mna przynajmniej 5 osob korzystalo/czytalo/pisalo na forum, ale problem ma aktualnie kazdy.
P.s. korzystam z forum przez tel. korzystajac z przesylu danych ale na dluzsza mete jest to meczace a w domu srednio z czasem

Awatar użytkownika
Jarson

05 kwie 2018, 23:47

zaborex pisze:
04 kwie 2018, 13:33
Czy ktos z Adminow moze pomoc i odblokowac firmowy adres IP?
Wszyscy w firmie mamy ten sam adres IP i od ponad miesiaca nie mozna wejsc na forum gdy jest on zablokowany (masz calkowicie zablokowany dostep do witryny). Kontakt z administratorem nic nie daje gdyz nikt nie odpowiada na wiadomosci. Lacznie ze mna przynajmniej 5 osob korzystalo/czytalo/pisalo na forum, ale problem ma aktualnie kazdy.
P.s. korzystam z forum przez tel. korzystajac z przesylu danych ale na dluzsza mete jest to meczace a w domu srednio z czasem
Odezwij się na PW i zobaczę co da się zrobić.

Awatar użytkownika
zaborex

18 maja 2018, 18:11

Czy w wersji mobilnej na telefon jest odpowiednik "czerwonej kropki" z wersji "komputerowej" ktora po kliknieciu przenosi do ostatniego przeczytnego posta?

Awatar użytkownika
neuro

18 maja 2018, 18:32

Tapatalk jak ch*j chodził tak i dalej jest.Coś można z tym zrobić?

Awatar użytkownika
Jarson

20 maja 2018, 9:50

zaborex pisze:
Czy w wersji mobilnej na telefon jest odpowiednik "czerwonej kropki" z wersji "komputerowej" ktora po kliknieciu przenosi do ostatniego przeczytnego posta?
Wystarczy kliknąć na nazwę tematu i przeniesie do ostatniego przeczytanego posta.

Co do tapatalka, ciężka sprawa. Spróbuję dzisiaj zaktualizować wtyczkę i zobaczymy, czy to pomoże.

Awatar użytkownika
zaborex

20 maja 2018, 17:07

Jarson pisze:
20 maja 2018, 9:50
zaborex pisze:
Wystarczy kliknąć na nazwę tematu i przeniesie do ostatniego przeczytanego posta.
Klikajac w nazwe tematu przenosi mnie zawsze na pierwsza strone 😑

Awatar użytkownika
ykssi

20 maja 2018, 17:08

U mnie jest to samo.

Awatar użytkownika
Seweryn1908

21 maja 2018, 22:56

Trzeba kliknąć w godzinę ostatniego posta w temacie a mnie brakuje czegoś takiego co przenosiloby mnie od razu z dołu tematu do góry i na odwrót.

no avatar
gdzie_jest_mapa_huncwotow

25 maja 2018, 23:04

Forum dziala! A juz sie balem, ze Was juz nigdy nie przeczytam!

Awatar użytkownika
warczka

28 maja 2018, 12:36

Seweryn1908 pisze:
21 maja 2018, 22:56
Trzeba kliknąć w godzinę ostatniego posta w temacie (...)
Sprawdziłem. Wtedy przenosi do ostatniego posta a nie pierwszego nieprzeczytanego.
Po kliknięciu w temat przechodzi do pierwszego posta w temacie.

Odpowiednika czerwonej kropki z wersji komputerowej na wersji mobilnej nie znalazłem.

Awatar użytkownika
barti83rado

10 cze 2018, 0:35

Jak dodać fotkę? Kurcze wydaje mi się że próbuje w każdą stronę. Dodam że informatyk że mnie bardzo marny. Wiem gdzie włączyć i wyłączyć .

ODPOWIEDZ