Gra wewnętrzna zamiast meczu ligowego

32

Piłkarze ŁKS mieli w dniu dzisiejszym zainaugurować rundę wiosenna rozgrywek II ligi spotkaniem z MKS-em w Kluczborku. Jak już wiadomo mecz ten został przełożony z powodu panujących w naszym kraju mrozów.

Dla podopiecznych trenera Wojciecha Robaszka nie oznacza to jednak wolnego weekendu. Jutro zawodnicy wybiegną na boisko i rozegrają grę wewnętrzną. Pierwotnie w planach było zagranie meczu kontrolnego z inną drużyną, ale wartościowego przeciwnika nie znaleziono.

W sobotniej grze wewnętrznej na murawie nie ujrzymy na pewno Przemysława Kocota, który z powodu urazu będzie pauzował przynajmniej przez dwa tygodnie. W zajęciach nie uczestniczy również kontuzjowany Mikołaj Maschera. W normalnym rytmie treningowym są już za to Tomasz Margol oraz Rafał Kujawa.

Początek sobotniej gry wewnętrznej o godzinie 10:00 na obiekcie szkoleniowym przy ul. Minerskiej.

©ŁKSFANS.PL