Grzesik: Moim celem jest gra w pierwszym składzie

Jan Grzesik

Jan Grzesik, który niedawno wzmocnił zespół Łódzkiego Klubu Sportowego wyznał w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu, że jego celem jest gra w pierwszym składzie i jak najlepsze wyniki całej drużyny.

Cieszy mnie, że trafiłem do ŁKS-u. Po 2,5 roku spędzonych w Siarce na pewno jest to dla mnie duża nobilitacja, że taki klub postanowił sięgnąć po mnie. Tym bardziej, że jest to klub z takimi tradycjami. Atmosfera na stadionie jest niesamowita, o czym przekonałem się przy okazji ostatniego meczu ligowego jaki tutaj rozegrałem. Moim celem jest gra w pierwszym składzie i jak najlepsze wyniki całego zespołu. Na pewno jest mała niewiadoma, bo zespół awansował ligę wyżej, ale mam nadzieje, ze w klubie zadbali o to, aby zaprezentować się ligę wyżej z jak najlepszej strony. – powiedział nowy nabytek ŁKS-u.

Głos na temat byłego piłkarza Siarki Tarnobrzeg zabrał także dyrektor sportowy Łodzian Krzysztof Przytuła: – Jana obserwowaliśmy od wielu miesięcy, podobnie zresztą jak ma to miejsce w przypadku każdego zawodnika, który znajduje się w kręgu naszych zainteresowań. O jego zatrudnieniu nie zdecydował więc jeden mecz z ŁKS-em, podczas którego zanotował asystę, nie zdecydowały o tym, wbrew temu co się mówi, rzekome testy, bo na takowych ten zawodnik w ŁKS-ie w ogóle nie przebywał. O pozyskaniu tego zawodnika informujemy dopiero dzisiaj, ponieważ zwłokę tę wymusiły pewne względy proceduralne. Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że Janek jest już z nami i dzisiaj podpisał kontrakt.

Przypomnijmy, że Jan Grzesik podpisał z Łódzkim Klubem Sportowym dwuletnią umowę.

©ŁKSFANS.PL