Jan Sobociński powołany na MŚ U-20!

jan sobociński

Z radością i dumą informujemy, że dziś oficjalnie potwierdziło się to, o czym mówiło się już od pewnego czasu – Jan Sobociński znalazł się w gronie 21 wybrańców selekcjonera Jacka Magiery na rozpoczynające się niebawem w naszym kraju mistrzostwa świata do lat 20!

Środkowy obrońca Łódzkiego Klubu Sportowego oficjalne powołanie do reprezentacji Polski U-20 oraz reprezentacyjną koszulkę i pamiątkowe zdjęcie, które dotarły dziś do Łodzi, odebrał z rąk dyrektora klubu Dariusza Lisa oraz kapitana drużyny – Michała Kołby. Wychowanek ŁKS-u nie krył przy tym wzruszenia, a jego uśmiech był tym większy, że w ciągu zaledwie kilku dni spełniły się jego dwa wielkie piłkarskie marzenia na ten sezon: awans z macierzystym klubem do ekstraklasy oraz nominacja na mundial z udziałem najlepszych 20-latków globu.

Janku, wielkie gratulacje od całej ełkaesiackiej rodziny – będziemy wszyscy mocno trzymać kciuki za Twoje udane występy podczas zaczynającego się za 10 dni turnieju!

©ŁKSFANS.PL