Już dzisiaj może być „Nice”!

32162160_1864743540232123_3039460441693618176_n

Kibice Łódzkiego Klubu Sportowego czekali na ten moment pięć lat. ŁKS Łódź ma szanse wrócić w to miejsce z którego została wyrzucona przez zabranie licencji. Żeby tak się stało łodzianie na własnym stadionie w ramach 32 kolejki 2 ligi muszą pokonać Siarkę Tarnobrzeg i liczyć na zwycięstwo Warty Poznań z Radomiakiem Radom. Spotkanie przy al. Unii rozpocznie się o 18:00. Mecz poprowadzi sędzia Łukasz Karski.

Siarka Tarnobrzeg obecnie zajmuje 6 miejsce i jest pewna już utrzymania w 2 lidze. Do miejsca dającego baraże zespół traci 8 punktów, więc też nie jest już zamieszana w walkę o awans. Głównym celem drużyny na ostatnie mecze jest punktowanie w Pro Junior System, dlatego można sądzić, że na boisku w dzisiejszym meczu wystąpi dużo zawodników młodzieżowych. Trenerem zespołu jest Włodzimierz Gąsior, który ma stabilną pozycje w klubie i obecny sezon jest czwartym pod jego wodzą. W ekipie z Podkarpacia występuję wychowanek ŁKS-u - Kamil Cupriak.

Rycerze Wiosny w minioną środę pokazali charakter wyszarpując zwycięstwo w ostatniej minucie w Stargardzie. Pierwszą bramką po powrocie do Łodzi zdobył Rafał Kujawa, który coraz więcej dostaje szans od sztabu szkoleniowego. Wojciech Robaszek i Jacek Janowski będą mieli mniejszy problem z doborem składu niż poprzednio. Po absencji za kartki wracają: Patryk Bryła, Kamil Juraszek i Damian Guzik. Cała trójka ma bardzo duże szanse na wystąpienie od pierwszych minut. Jedynym piłkarzem wykluczonym z meczu o awans jest Maciek Wolski, który musi pauzować za cztery żółte kartki.

XXXII kolejka (II liga)

19.05.2018 r. (sobota), godzina 18:00

ŁKS Łódź – Siarka Tarnobrzeg

©ŁKSFANS.PL