Już w niedzielę gwiazdy ŁKS-u zagrają dla Kubusia!

Mecz

W najbliższą niedzielę kibice Łódzkiego Klubu Sportowego będą mogli zobaczyć swoich idoli z przeszłości. Na Stadionie Miejskim przy Alei Unii Lubelskiej odbędzie się rodzinny festyn „Razem dla Kuby”, na którym zbierane będą fundusze na dalsze leczenie Kubusia Jankowskiego. Nasz młody ełkaesiak zmaga się guzem pnia mózgu i potrzebuje naszej pomocy!

Gwoździem programu będzie charytatywny mecz piłkarski o godzinie 12:00. Na boisku głównym przy AU2 wybiegną zespoły „Myśliwych” i „Gwiazd ŁKS-u”. Organizatorzy zadbali o wyjątkowych gości, którzy zagrają dla Kubusia.

W drużynie Gwiazd ŁKS-u zobaczymy na murawie: Tomasza Salskiego, O.S.T.R-a, Rafała Niżnika, Ariela Jakubowskiego, Michała Białasa, Artura Kościuka, Roberta Sieranta, Grzegorza Krysiaka, Marka Chojnackiego, Witolda Bendkowskiego, Kubę Olkiewicza, Łukasza „Kurę” Adamskiego, Radosława Surowca, Jarosława Soszyńskiego, Janusza i Jarosław Dziedziców, Jacka Ziobera, Tomasza Lenarta, Vołodję Papikyana, Arkadiusza Walasa, Józefa i Grzegorza Robakiewiczów, Dawida Sarafińskiego, Mirosława Bulzackiego, Przemysława Kaźmierczaka czy Zdzisława Leszczyńskiego.  Z ławki trenerskiej zespołem będzie kierował legendarny duet z mistrzowskiego sezonu 1997/88 – Marek Dziuba i Ryszard Polak. Funkcję kierowników zespołu będą pełnić Jacek Żałoba i Marek Łopiński. Lista robi wrażenie prawda?

Podczas festynu w specjalnej strefie będzie można spotkać się z obecnymi zawodnikami Łódzkiego Klubu Sportowego. Piłkarze będą do dyspozycji fanów, więc bez problemu będzie można z nimi porozmawiać, zdobyć autograf czy „cyknąć” sobie fotkę.

Wejście na festyn jest darmowe, ale przy wejściach i podczas festyny spotkamy wolontariuszy, którzy będą zbierać datki dla dzielnego Kubusia. Cały zysk z puszek przeznaczony jest na jego dalszej leczenie. Ogromnie liczymy na waszą hojność i wsparcie!

Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęła pani Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska.

Rozpiska całego festynu „Razem dla Kuby”:

10:00 start imprezy

11:00 - występ dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 141 w Łodzi

11:30 – 12:00 występ Katarzyny Świątczak – finalistki Must Be The Music

12:00 – 14:00 – mecz piłki nożnej Gwiazdy ŁKS – Myśliwi

14:00 – 15:00 – występ wykonawców Gitaris i Nastya Sax

15:00 – 15:45 – występ Maksymiliana Łapińskiego

16:00 – 17:00 – koncert zespołu Mirage & Yoko

17:15 – 18:00 – koncert Agnes Violin

Zachęcamy całą biało-czerwono-białą rodzinę spod herbu „przeplatanki” do uczestnictwa w tym niezwykle ważnym wydarzeniu. Dajmy Kubusiowi szansę na normalne życie! 

©ŁKSFANS.PL