[KK] Derbowe spotkanie koszykarek

DSC_0059

Przed nami 13. kolejka zmagań koszykarek w I lidze. Najciekawiej zapowiada się spotkanie derbowe pomiędzy ŁKS SMS Łódź a UKS-em Basket Aleksandrów Łódzki. Naprzeciw siebie staną drużyny zajmujące odpowiednio pierwsze i szóste miejsce w tabeli. Gospodynie mają na koncie tylko jedną porażkę w rozgrywkach i zajmują pierwsze miejsce w tabeli pierwszej ligi grupy B.

Zespół z Aleksandrowa Łódzkiego to bardzo młoda i ambitna drużyna, która w tym sezonie doskonale radzi sobie pod wodzą trenera Dariusza Raczyńskiego. Zachęcamy naszych kibiców do licznego odwiedzenia hali przy ul. ks. Skorupki 21 i podziękowaniu dopingiem naszym koszykarkom, za wsparcie którego udzieliły przy organizacji Wigilii z Kibolem 2015. Przypominamy również, iż kalendarz który ukazał się z ich wizerunkami jest jeszcze do nabycia.

.

03.01.2016 r. (niedziela), godz.15.00

Hala MOSiR, ul. ks. Skorupki 21

ŁKS SMS Łódź – UKS Basket Aleksandrów Łódzki

WSTĘP WOLNY!

Zorro

©ŁKSFANS.PL