[KK] Drugi mecz finałowy

DSC_0103

Od kilku sezonów nie mieliśmy okazji w żeńskiej koszykówce oglądać tak udanej rundy naszych zawodniczek. Już w najbliższą sobotę podopieczne Michała Snochowskiego rozegrają swój drugi mecz finałowy o wejście do elity kobiecego basketu.

Choć nie jesteśmy faworytem w tym spotkaniu, to na pewno dziewczyny pokażą charakter. W pierwszym meczu zawodniczki ŁKS-u uległy różnicą 10 punktów. Obie strony sobotniego finału zagrają na pełnych obrotach, zupełnie tak, jakby nie miały w nogach całego sezonu klubowego. To gwarantuje emocje do końcowej syreny meczu.
Drużyny przyjeżdżające do naszej hali wiedzą, jak trudno rozgrywa się spotkania przy fanatycznie nastawionej widowni. Mam nadzieję, iż w tak ważnym spotkaniu na trybunach nie zabraknie naszych sympatyków.

/

ŁKS SMS ŁÓDŹ – TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

07.05.2016 (sobota) godz.15.00

Hala MOSiR, ul. ks. Skorupki 21 (wstęp wolny)

Zorro

©ŁKSFANS.PL