[KK] Pewne zwycięstwo

DSC_0122

Piętnastą kolejkę I ligi kobiet mamy już za sobą. Do tej pory wygraliśmy trzynaście spotkań i tylko raz schodziliśmy z parkietu pokonani. W dzisiejszym meczu doskonale spisujący zespół Michała Snochowskiego i tym razem nie zawiódł, wygrywając pewnie z MKS MOK Karkonosze Jelenia Góra. Kontuzje wyeliminowały z zawodów Agnieszkę Kret, Monikę Maj i Monikę Łopińską.

Po raz kolejny bardzo dobre spotkanie zagrały Alicja Bednarek i Natalia Danych, które trafiły 4 razy za 3 pkt. Świetnie pomagały im w tym Klaudia Sosnowska, Jagoda Osses i Marta Mistygacz, które dzielnie walczyły o każdą piłkę. Warto wspomnieć, iż Klaudia Sosnowska  zbierała piłkę w ataku aż 15 razy. Doskonale spisująca się obrona nie pozwoliła Karkonoszom przekroczyć „bariery” 60 punktów. Całe spotkanie prowadzone było pod „dyktando” koszykarek ŁKS SMS. Rywalki do końcowych minut walczyły o jak najkorzystniejszy rezultat. Jeszcze raz wielkie brawa. W następnym tygodniu nasz zespół rozegra wyjazdowe spotkanie w Lesznie.

.

ŁKS SMS – MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 71:57 (23:13, 17:19, 16:6, 15:19)

ŁKS: A.Bednarek 18, N.Danych 15, K.Sosnowska 18, J.Oses 11, M.Mistygacz 7, K.Filipczak 2.

Zorro

©ŁKSFANS.PL