[KK] Pierwsza porażka

DSC_0072

Nie udało się odnieść kolejnego ósmego z rzędu zwycięstwa w rozgrywkach pierwszej ligi kobiet grupy B. Tym razem pojedynek dwóch niepokonanych drużyn z uwagi na targi odbył się w hali przy ul. Milionowej. MOSiR kolejny raz udowodnił, iż sport to drugorzędna sprawa i liczy się biznes. Wróćmy jednak do meczu. 

Od pierwszych minut spotkania, aż do końcowego gwizdka sędziego trwała „wymiana ciosów” jak w pojedynku dwóch „klasowych” bokserów. Mecz obu drużyn walczących o awans to walka i determinacji o każdy punkt. Tym razem szczęście było po stronie gości i mecz przegrywamy różnicą dwóch „oczek”. Dziękujemy dziewczynom za walkę i emocje do ostatnich minut spotkania.

.

ŁKS SMS Łódź – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 54:56

ŁKS SMS: A.Bednarek 17, N.Danych, M.Maj 22, N.Wiaderkiewicz, K.Filipczak, M.Mistygacz 7, A.Gajos, K.Sosnowska 5, A.Kret 1, M.Michalak, M.Borowiecka, J.Oses 2.

Zorro

©ŁKSFANS.PL