[KK] Pierwszy mecz fazy play-off

DSC_0056

Już dziś przed koszykarkami ciężkie zadanie, pierwszy mecz w fazie play-off. Tym razem przeciwnikiem łodzianek będzie drugi zespół Ślęzy Wrocław. To młode utalentowane zawodniczki, które mają stanowić zaplecze pierwszego zespołu rywalizującego w najwyższej klasie rozgrywek.

Trener Michał Snochowskie nie będzie miał łatwego zadania, gdyż drużyna zmaga się z plagą kontuzji. Na pewno nie wystąpi Monika Maj, Monika Łopińska, a pod znakiem zapytania stoi występ Natalii Danych. To bardzo duże osłabienie. W ubiegłym tygodniu po dłuższej przerwie wróciła Agnieszka Kret i w dużej mierze jej dyspozycja może mieć kluczowe znaczenie dla rywalizacji w tym spotkaniu. Największym atutem naszego zespołu jest rozgrywająca Alicja Bednarek i to ona ma poprowadzić koszykarki do zwycięstwa.

ŁKS SMS Łódź – 1KS Ślęza II Wrocław

12.03.2016r. (sobota), godz. 16.00

Hala Szkoły Mistrzostwa Sportowego, ul. Milionowa 12 (wstęp wolny)

Zorro

©ŁKSFANS.PL