Kolejni zawodnicy opuszczają ŁKS

DCS_0509

Damian Guzik, Tomasz Margol i Filip Burkhardt to następni piłkarze, którzy opuszczają ŁKS Łódź.

.

Kilka dni temu informowaliśmy o odejściu z klubu Pawła Pyciaka, który zdecydował się wrócić w okolice Krakowa. Teraz nadszedł czas pożegnań z kolejną trójką piłkarzy.

Klub nie zdecydował się zaoferować nowych kontraktów Guzikowi, Margolowi i Burkhardtowi. Po wygaśnięciu umów 30 czerwca wszyscy zostaną wolnymi zawodnikami.

21-letni Damian Guzik trafił na stadion przy Alei Unii 2 przed startem sezonu 2016/17. W koszulce z przeplatanką rozegrał 49 spotkań, w których zdobył cztery bramki. Skrzydłowym interesują się Stomil Olsztyn i Resovia Rzeszów.

Doświadczony środkowy pomocnik Tomasz Margol grał w ŁKS-ie przez jeden rok. W 2 lidze wystąpił w 21 meczach w tym w 13-stu w wyjściowym składzie.

Popularny „Bury” podobnie jak Margol trafił do Łodzi przed rokiem. W pierwszej drużynie występował jednak tylko w rundzie jesiennej (osiem spotkań). Na wiosnę decyzją sztabu szkoleniowego grywał w rezerwach Łódzkiego Klubu Sportowego w lidze okręgowej, gdzie zdobył wiele bramek.

Nadal waża się jeszcze losy kilku innych piłkarzy, których kontrakty wygasają wraz z końcem czerwca: Przemysława Kocota, Łukasza Zagdańskiego, Przemysława Kazimierczaka, Mateusza Gamrota i Lukása Bieláka.

©ŁKSFANS.PL