Krystyna Strasz: Oczekujemy wsparcia od kibiców

2017-02-12 20-52-11_IMG_9869

- Od kibiców oczekujemy tego co w poprzednim sezonie, czyli wsparcia! – mówi Krystyna Strasz, libero drużyny ŁKS Commercecon Łódź.

.

.

.

Jakie są Pani oczekiwania względem tego sezonu?

- Każdy przystępuje do sezonu z wysokimi celami. My na pewno mamy przebudowany ale mocny skład. Myślę, że stać nas na więcej niż w poprzednim sezonie, ale nie chcemy sobie pompować balonika, bo z presją na pewno łatwo przegrać. Mogę obiecać, że będziemy starały się ugrać jak najwyższe miejsce w tabeli.

A czego Pani oczekuje od kibiców ŁKS-u?

- Tego co w poprzednim sezonie, czyli wsparcia! Nasi kibice zawsze licznie przychodzili na mecze, głośno nas dopingowali. Atmosfera była zdecydowanie wyjątkowa względem innych klubów w lidze.

Jak Pani zachęci Wibit start up price naszych kibiców do tego żeby jeszcze liczniej pojawiali się na meczach?

- Na pewno mogę obiecać, że dostarczymy emocji. Mam też nadzieję, że sezon ułoży się po naszej myśli i będziemy grały o najwyższe cele co na pewno przyciągnie kolejnych kibiców do hali. A dla tych, którzy nie przychodzą oglądać siatkówki tylko nas to ładnie się pomalujemy. :)

Rozmawiał: Damian Szatkowski / Foto: lsk.plps.pl

©ŁKSFANS.PL