Krzysztof Przytuła wizytuje w Hiszpanii

krzysztof-przytula-lks-lodz

O tym, że dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego Krzysztof Przytuła pracuje praktycznie 24 godziny na dobę wiemy nie od dziś. Poprzez Instagram jednego z hiszpańskim menedżerów dowiedzieliśmy się, że w poniedziałek 40-latek pojawił w Maladze. 

Nie znamy dokładnego celu wizyty pana Przytuły na Półwyspie Iberyjskim, ale najprawdopodobniej jest ona związana z obserwacjami potencjalnych wzmocnień Łódzkiego Klubu Sportowego.

Krzysztof Przytuła ma niepodważalnie spory udział w odbudowie klubu z Alei Unii 2 co pokazał wieloma trafnymi decyzjami i transferami. Kilka miesięcy temu wybrał się do Portugalii, gdzie oglądał piłkarzy w różnych klasach rozgrywkowych. Teraz przyszedł czas na Hiszpanię.

Kilka ostatnich sezonów Lotto Ekstraklasy pokazało, że piłkarze z niższych lig Hiszpanii czy Portugalii potrafią skutecznie zwojować nasze rozgrywki. Idealny przykład mamy na „własnym podwórku” w postaci Daniego Ramireza, choć ten trafił do ŁKS-u nie bezpośrednio z Hiszpanii, ale z Olsztyna.

Nasz dyrektor sportowy był widziany na spotkaniu Malagi z Realem Oviedo (3:0) na stadionie La Rosaleda. Być może wkrótce zobaczymy efekty tej wizyty?

Capture

Źródło: Instagram – agentejugadores

©ŁKSFANS.PL