Lider faworytem, ale łatwo nie będzie. ŁKS Commercecon – Polski Cukier Muszynianka Muszyna

52

Siatkarki ŁKS Commercecon w sobotę powalczą o pierwsze w 2018 roku zwycięstwo przed własną publicznością. Spotkanie z ekipą z Muszyny zapowiada się bardzo interesująco, tym bardziej że w pierwszym meczu łodzianki szalę zwycięstwa przechyliły na swoją stronę dopiero w tie-breaku.

Po krótkiej przerwie siatkarki ŁKS-u wracają do Atlas Areny, gdzie w najbliższą sobotę zmierzą się z drużyną Polskiego Cukru Muszynianka Muszyna. Rundę rewanżową Ligi Siatkówki Kobiet nasza drużyna rozpoczęła od zwycięstwa za trzy punkty w Krakowie i z pewnością także tym razem będzie faworytem.

Spacerkiem starcie z zajmującą siódme miejsce w tabeli ekipą z Muszyny (22 punkty, 7 zwycięstw, 7 porażek) z pewnością jednak nie będzie, w końcu w pierwszym meczu łodzianki zwycięstwo zapewniły sobie dopiero w piątym secie (najlepszą zawodniczką tamtego starcia wybrano Katarzynę Sielicką). Znów więc trzeba będzie dać z siebie wszystko, bo na spotkanie z liderem z Łodzi rywalki mobilizują się szczególnie.

I choćby tylko z tego względu warto pomóc dziewczynom w sobotni wieczór. O wyjątkowej atmosferze, którą potrafią stworzyć kibice Łódzkiego Klubu Sportowego przekonał się polski świat siatkówki już kilkukrotnie, warto więc pójść za ciosem i udowodnić po raz kolejny, że pod tym względem jest już ŁKS najlepszy w kraju.

Zapraszamy więc sympatyków sportu i to bez względu na wiek. Na tych najmłodszych też jak zwykle czekać będzie masa atrakcji na czele ze specjalną strefą, w której pod okiem animatorów nasze pociechy spędzą przyjemnie czas.

Bilety na mecz ŁKS Commercecon – Polski Cukier Muszynianka Muszyna można kupić stacjonarnie w Sklepie Kibiców ŁKS Łódź.

Bilet normalny kosztuje 15 zł, ulgowy – 5 zł (będą również dostępne w dniu meczu, przed wejściem do hali).

Do zobaczenia w sobotę 27 stycznia. Początek spotkania o godz. 18:00.

©ŁKSFANS.PL