ŁKS Commercecon wygra drugi mecz z rzędu?

15800796_1511557872192032_6590859549556830056_o

W niedzielę 5 lutego o godzinie 18:00 ŁKS Commercecon Łódź zmierzy się w Atlas Arenie z zespołem Enea PTPS Piła. Szansa na odniesienie drugiego z rzędu ligowego zwycięstwa jest duża – po pierwsze dlatego, że zespół z Piły jest w zasięgu łódzkich siatkarek, a po drugie ŁKS znów może liczyć na wsparcie swoich wiernych sympatyków.

ŁKS Commercecon wygrał ostatni ligowy mecz z zespołem z Muszyny 3:1 i oczywiście ma ochotę na zgarnięcie kolejnych punktów. Okazja ku temu nadarzy się w niedzielę wyśmienita. Co prawda drużyna z Piły nie należy do outsiderów, niemniej zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli (22 punkty na koncie, jeden mecz mniej rozegrany od ŁKS-u), plasuje się więc dwa miejsca niżej od siatkarek z miasta włókniarzy. W pierwszym listopadowym meczu pomiędzy tymi zespołami lepszy okazał się zespół z Piły, a łodzianki w tamtym meczu zdołały rywalkom urwać tylko jednego seta. A zatem jak i przed tygodniem nadarza się okazja do rewanżu, a przy okazji umocnienia się na szóstej lokacie tabeli ORLEN Ligi.

Kibice najstarszego łódzkiego klubu podczas każdego rozgrywanego w Atlas Arenie spotkania udowadniają komu należy się miano najlepszych fanów w ORLEN Lidze, a same zawodniczki ŁKS-u potwierdzają, że głośny i kulturalnym doping „siódmego zawodnika” bardzo im pomaga podczas walki na parkiecie. Bez wątpienia warto stać się częścią tego emocjonującego widowiska.

Ceny biletów na mecz ŁKS Commercecon Łódź – PTPS Enea Piła (do nabycia w centrum biletowym Atlas Areny):
– ulgowy 5 zł
– kobiety 5 zł
– normalny 15 zł

©ŁKSFANS.PL