ŁKS SMS MG13 – KS Piaseczno 85:58

10262248_860843167270007_2750150866675291945_n

Mecz z KS Piaseczno miał odpowiedzieć na pytanie czy nasz zespół potrafi wygrać z teoretycznie słabszym przeciwnikiem. Goście chociaż nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa wydawali się być niewygodnym przeciwnikiem. W zeszłej kolejce napędzili sporo strachu wiceliderowi AGH Kraków.

Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando naszych zawodników. Wysoko wygrana pierwsza kwarta sprawiła, że praktycznie w tym momencie skończyły się emocje. Na parkiecie co chwila pojawiali się kolejni zawodnicy łapiąc doświadczenie w rozgrywkach II-go ligowych. Końcowy wynik mógł być jeszcze bardziej okazały gdyby nie przegrana 13:21 w ostatniej kwarcie. Na uwagę zasługuje fakt, że wszyscy zawodnicy zanotowali zdobycz punktową. Za tydzień bardzo ważny mecz derbowy w Skierniewicach.