ŁKS wznowił przygotowania do rundy wiosennej

łks

Łódzki Klub Sportowy wznowił w poniedziałek przygotowania do rundy wiosennej w Fortuna 1 Lidze. Na pierwszych zajęciach pojawiło się 27 zawodników w tym trzy nowe twarze. Pozyskany z Arki Gdynia Adrian Klimczak i dwaj młodzi piłkarze z rezerw Adam Ratajczyk i Jakub Romanowicz. 

W zajęciach nie wziął udziału tylko Dani Ramirez, który dostał od sztabu szkoleniowego jeden dzień urlopu więcej ze względu na Święto Trzech Króli. We wtorek hiszpański pomocnik ŁKS-u dołączy do reszty kolegów.

Warto wspomnieć, że dziś z drużyną na treningu pojawił się Michał Brudnicki, który wyleczył kontuzję kolana.

Na treningu nieobecni byli Paweł Wojowski (rozwiązany kontrakt) i Kamil Żylski. Ten drugi przebywa na testach w GKS-ie Bełchatów.

W planach podopiecznych Kazimierza Moskala jest 10 sparingów. Pierwszy już 19 stycznia na Minerskiej z Elaną Toruń.

Udział w treningu wzięli: Michał Kołba, Dawid Arndt, Bartosz Widejko, Jan Sobociński, Artur Bogusz, Maciej Wolski, Patryk Bryła, Kamil Rozmus, Wojciech Łuczak, Ievhen Radionov, Michał Brudnicki, Jakub Kostryka, Lukas Bielak, Oskar Koprowski, Mateusz Gamrot, Adam Ratajczyk, Adrian Klimczak, Jakub Romanowicz, Piotr Pyrdoł, Mikołaj Maschera, Jan Grzesik, Bartłomiej Kalinkowski, Kamil Juraszek, Łukasz Piątek, Maksymilian Rozwandowicz, Dominik Budzyński i Rafał Kujawa.

©ŁKSFANS.PL