ŁKSFANS.pl partnerem medialnym ŁKS Commercecon Łódź!

cats

Miło nam poinformować, że portal ŁKSFANS.pl został oficjalnym partnerem medialnym sekcji siatkówki Łódzkiego Klubu Sportowego!

.

Na naszej stronie będziecie mogli przeczytać najnowsze informacje z życia drużyny naszych „złotek”. W zakładce TERMINARZ jest dostępna dokładna rozpiska spotkań ŁKS Commercecon Łódź w zbliżającym się sezonie.

Logo portalu ŁKSFANS.pl pojawi się na biletach meczowych oraz na bandach reklamowych. W specjalnych konkursach organizowanych na naszym fan Water Trampoline page-u na facebook-u będziecie mogli wygrać darmowe wejściówki na mecze rozgrywane w Atlas Arenie!

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniach ŁKS Commercecon Łódź w zbliżającym się sezonie! ŁKS jest jeden – wielosekcyjny!

©ŁKSFANS.PL