Łódzcy radni – DZIĘKUJEMY!

Radni

Jak wszyscy doskonale wiemy, łódzcy radni na środowej sesji Rady Miasta Łodzi przegłosowali uchwałę o zabezpieczeniu pieniędzy na dokończenie stadionu przy Alei Unii 2.

W imieniu kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego chcemy podziękować wszystkim radnym za ich głosy i przychylność w inwestowanie w sportową Łódź. Dokończenie stadionu ŁKS-u jest bardzo ważne dla fanów i otwiera klubowi szansę na kolejny rozwój.

Za rozbudową Stadionu Miejskiego przy Alei Unii 2 byli następujący radni: Elżbieta Bartczak, Katarzyna Bartosz, Paweł Bliźniuk, Joanna Budzińska, Sebastian Bulak, Kamil Deptuła, Bartłomiej Dyba-Bojarski, Marta Grzeszczyk, Tomasz Głowacki, Bogusław Hubert, Kamil Jeziorski, Tomasz Kacprzak, Andrzej Kaczorowski, Karolina Kępka, Anna Lucińska, Monika Malinowska-Olszowy, Małgorzata Matuszewska, Małgorzata Moskwa-Wodnicka, Małgorzata Niewiadomska-Cudak, Sylwester Pawłowski, Mariusz Przybyła, Rafał Reszpondek, Paulina Setnik, Władysław Skwarka, Jarosław Tumiłowicz, Mateusz Walasek i Marcin Zalewski.

Nikt nie był przeciw i nikt nie wstrzymał się od głosu, jednak kilku radnych opuściło salę tuż przed głosowaniem.

Serdecznie dziękujemy!

©ŁKSFANS.PL