Maciej Wolski 2021!

maciej wolski

Maciej Wolski przedłużył kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym o dwa kolejne sezony. Pomocnik złożył podpis pod umową do 30 czerwca 2021 roku.

.

21-latek od roku reprezentuje barwy ŁKS-u i jest bardzo ważnym zawodnikiem w zespole Kazimierza Moskala. W tym sezonie rozegrał 17 meczów, w których zdobył dwa gole i zaliczył jedną asystę. W 2018 roku wspólnie z zespołem świętował awans do Fortuna 1 Ligi.

- Maciej jest przykładem na to jak może się rozwijać zawodnik. To nasz główny cel: rozwój piłkarzy – mówi Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy ŁKS-u. – Maciej zasłużył na tę umowę. Cieszę się, że rok temu przekonaliśmy go, aby w tym trudnym dla niego okresie do nas dołączył. Myślę, że granice wykorzystania potencjału przez Maćka są daleko przed nim.

©ŁKSFANS.PL