Mecz na przełamanie. ŁKS Commercecon – Volley Wrocław

45374115_1199057353603992_508035175884521472_n

W najbliższy piątek siatkarki ŁKS Commercecon podejmą we własnej hali Volley Wrocław. Czas na przełamanie wicemistrzyń Polski, w czym pomóc łódzkim siatkarkom mają także kibice.

W ligowych starciach z Chemikiem Police oraz Pałacem Bydgoszcz, a także ostatnim meczu Ligi Mistrzyń, łódzkie siatkarki wygrały tylko seta, dlatego piątkowe starcie w małej hali przy al. Unii Lubelskiej ma dla naszego zespołu szczególne znaczenie. Ostatnie zwycięstwo nasz zespół odniósł przecież w połowie grudnia, czas więc przerwać złą passę.

I tym razem pomóc w tym mają kibice ŁKS-u, których nie bez powodu nazywa się najgorętszą siatkarską publicznością w kraju. Przekonaliśmy się o tym chociażby podczas premierowego występu ŁKS-u Commercecon w Lidze Mistrzyń, przekonaliśmy się i podczas derbów z Grot Budowlanymi. Czas na powtórkę, doping wicemistrzyniom Polski jest bowiem teraz szczególnie potrzebny.

Rywal z Wrocławia w dwunastu dotychczas rozegranych kolejkach wygrał tylko dwa mecze, ma na koncie osiem punktów, a od zajmującego trzecią lokatę łodzianek dzieli go aż osiemnaście „oczek”. Swą wyższość, tak sportową na parkiecie, jak i kibicowską na trybunach, trzeba będzie jednak udowodnić w piątek.

Bilety na mecz z Volley Wrocław kosztują tylko 15 zł (normalny), natomiast bilety ulgowe to koszt zaledwie 5 zł (przysługuje osobom do 16 roku życia, emerytom, rencistom, osobom niepełnosprawnym).

Wszystkich kibiców ŁKS-u i siatkówki zapraszamy w piątkowy wieczór do Sport Areny.

 

©ŁKSFANS.PL