Mecz z Rakowem w Polsacie Sport

łks łódź

Stacja Polsat ogłosiła terminy i plan transmisji meczów 14 kolejki Fortuna 1 Ligi, które zostaną pokazane na kanale Polsat Sport. Po raz pierwszy w tym sezonie w telewizji kibice bedą mogli obejrzeć wyjazdową potyczkę ŁKS-u.

.

24 października w środę o godzinie 17:00 podopieczni Kazimierza Moskala wybiegną na boisko w Częstochowie i zagrają z liderem Rakowem prowadzonym przez Marka Papszuna.

To już szóste spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego w tym sezonie, które będzie transmitowane w Polsacie Sport. Wcześniej kibice na szklanym ekranie mogli zobaczyć potyczki ligowe z GKS-em Katowice, Stalą Mielec, Bytovią Bytów, Wigrami Suwałki oraz jeden mecz Pucharu Polski z Lechem Poznań.

Po 13 seriach gier beniaminek z Łodzi zajmuje bardzo dobre trzecie miejsce w ligowej tabeli i spotkanie z Rakowem zapowiada się niezwykle obiecująco.

Dzień wcześniej Polsat Sport pokaże mecz GKS-u Katowice z Garbarnią Kraków.

©ŁKSFANS.PL