Młode siatkarki ŁKS uhonorowane przez Stowarzyszenie Kibiców

DCS_2419

W przerwie niedzielnego spotkania piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego z Pilicą Białobrzegi fani zgromadzeni na trybunie obiektu przy al. Unii byli świadkami miłych wydarzeń. Jednym z nich było uhonorowanie przez Stowarzyszenie Kibiców juniorek ŁKS Siatkówka Żeńska.

Przypomnijmy, że młode siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego w lutym tego roku zdobyły Mistrzostwo Województwa Łódzkiego. Dzięki temu triumfowi awansowały również do turnieju ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski po którym ostatecznie zajęły 17. miejsce w kraju. Warto dodać, że w turnieju finałowym mistrzostw województwa juniorek w piłce siatkowej ełkaesianki wygrały wszystkie spotkania, pokonując również po emocjonującym pojedynku faworyzowaną drużynę Budowlanych Łódź 3:2.

Przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego wręczyli w przerwie wczorajszego pojedynku na ręce kapitan zespołu oficjalne gratulacje, a wszystkim zawodniczkom oraz trenerowi pamiątkowe szaliki.

22

DCS_2414

DCS_2419

24

Wrona

Foto: Pilot08 / Jareczek

©ŁKSFANS.PL