Młodzicy ŁKS KM grają o półfinał Mistrzostw Polski

ŁKS KM 1999

W najbliższy weekend młodzi koszykarze z rocznika 1999 będą rywalizować pierwszy raz w swojej karierze w walce o półfinał Mistrzostw Polski młodzików.

Od piątku w Radomiu przyjdzie im się zmierzyć kolejno z: MKKS Rybnik, UKS Regis Wieliczka oraz MKS Piotrówką Radom. Awans z grupy uzyskają dwie najlepsze drużyny.

Faworytem jest gospodarz imprezy. Drużyna Piotrówki to bardzo wymagający rywal, ograny w Polsce oraz w rozgrywkach międzynarodowych. Eksperci twierdzą, że będzie dużym zaskoczeniem jeżeli drużyna z Radomia nie zagra w ścisłym finale MP.

Dla nas kluczowym meczem będzie występ w piątek gdzie zmierzymy się z drugą drużyną strefy śląsko – opolskiej MKKS Rybnik. W zespole panuje dobra atmosfera, a zawodnicy są bardzo zmotywowani przed zbliżającymi się meczami. W tym wieku każdy mecz to nauka, a wynik jest sprawą drugorzędną. Niemniej jednak chcemy pokazać, że praca jaką wykonaliśmy w tym sezonie przynosi rezultaty. Ja osobiście wierzę, że chłopcy są w stanie awansować dalej – komentuje trener Maciej Tarasiuk.

Terminarz turnieju:

26.04.2013 (piątek)

17:00 MKKS Rybnik – ŁKS KM Łódź

19:15 MKS Piotrówka Radom – UKS Regis Wieliczka

27.04.2013 (sobota)

11:00 ŁKS KM Łódź – UKS Regis Wieliczka

13:15 MKS Piotrówka Radom – MKKS Rybnik

28.04.2013 (niedziela)

11:00 UKS Regis Wieliczka – MKKS Rybnik

13:15 MKS Piotrówka Radom – ŁKS KM Łódź

Michał Feter – ŁKS KM

©ŁKSFANS.PL