Na dobre i na złe. ŁKS Commercecon – KS Pałac Bydgoszcz

7

Siatkarki ŁKS Commercecon w niedzielę zmierzą się przed własną publicznością z jedenastym w tabeli KS PAŁAC Bydgoszcz. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami łodzianki nie dały rywalkom szans. A jak będzie teraz?

Niedzielny pojedynek w Atlas Arenie może okazać się jednym z najważniejszych w tym sezonie i dlatego tak ważne będzie tego dnia wsparcie łódzkich kibiców. Po porażce w Pile (pierwszy w tym sezonie mecz bez zdobyczy punktowej) wszyscy zastanawiają się, czy to wypadek przy pracy, czy też zwiastun obniżki formy rewelacyjnie przecież spisującej się od początku rozgrywek drużyny.

Nasze zawodniczki podchodzą do ostatniej porażki z chłodną głową, zamierzają wyciągnąć wnioski z błędów i udowodnić kolejny raz, że w tym sezonie należą do najlepszych w kraju. Z pewnością więc ŁKS nie powiedział ostatniego słowa, a ewentualny sukces w starciu z bydgoszczankami pozwoli łodziankom złapać drugi oddech.

W pierwszym rozegranym w Bydgoszczy starciu ŁKS okazał się wyraźnie lepszy wygrywając 3:0 (25:18, 25:18, 25:18), zaś nagrodę dla najlepszej zawodniczki tego meczu otrzymała nasza środkowa – Ewa Kwiatkowska. Oczywiście nie mamy nic przeciwko, aby i w niedzielę powtórzył się ten wynik (oczywiście dla ŁKS-u), najważniejsze jednak aby dziewczyny podeszły do tego wyzwania skoncentrowane, bo ostatnie niepowodzenie nie powinno zdeprymować, a jedynie zmobilizować zespół.

W niedzielę zapowiadają się więc wielkie sportowe emocje, nie wyobrażamy więc sobie aby w tym ważnym momencie sezonu wicelidera Ligi Siatkówki Kobiet nie wsparli kibice najstarszego klubu miasta włókniarzy.

O tym, że podczas meczów ŁKS-u w Atlas Arenie nie nudzą się zarówno starsi miłośnicy sportu, jak i ci młodsi – przekonywać chyba już nie trzeba. A kto jeszcze dotąd nie wie jak smakują wielkie siatkarskie emocje w łódzkim wydaniu, koniecznie najbliższe niedzielne popołudnie powinien sobie zarezerwować.

Bilety na mecz ŁKS Commercecon – KS PAŁAC Bydgoszcz można kupić stacjonarnie w Sklepie Kibiców ŁKS Łódź.

Bilet normalny kosztuje 15 zł, ulgowy – 5 zł (będą również dostępne w dniu meczu, przed wejściem do hali).

Do zobaczenia w niedzielę 11 lutego. Początek spotkania o godz. 15:00.

©ŁKSFANS.PL