Nabór do redakcji ŁKSFANS.pl!

redaktor

W związku z chęcią rozwoju naszego serwisu i powiększenia składu redakcji, postanowiliśmy podjąć decyzję o ogłoszeniu naboru do naszej redakcji.

.

Jeśli nie jest Ci obca sztuka posługiwania się poprawną polszczyzną oraz odczuwasz potrzebę zaangażowania się w życie kibicowskie swojego ukochanego klubu, działając ku jego większej chwale, to nie możesz przejść obojętnie wokół naszej propozycji!

Dołączając do naszej redakcyjnej załogi połączysz przyjemne z pożytecznym. Będziesz zdobywał doświadczenie pomagając nam w organizowaniu naszych akcji, odczuwając przy tym satysfakcję z wykonywanej pracy. Wiemy, że nie każdy rodzi się z dziennikarskim talentem, dlatego najważniejsza jest dla nas chęć pomocy, którą – wspólnym wysiłkiem – postaramy się przekuć w redaktorskie tworzywo najwyższych lotów. Potrzebujemy osób z pasją, pełnych energii, które w tych czasach zdominowanych przez materialistów są wstanie zaoferować swój wysiłek nie dla zarobku, a z potrzeby serca, w którym bije przeplatanka. W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko:

– dziennikarz,

– grafik komputerowy,

– fotoreporter i operator kamery/montażysta (najlepiej z własnym sprzętem).

Poprawnie wypełniony formularz rekrutacyjny, który można pobrać TUTAJ prosimy wysyłać na adres e-mail: redakcja@lksfans.pl lub poprzez prywatną wiadomość do użytkownika Wrona na naszym forum.

Zaznaczamy przy tym, iż każdy nadesłany formularz zostanie rozpatrzony.

Pamiętajcie, że ŁKS to wielka rodzina, a co za tym idzie dbanie o jego wizerunek oraz dalszy, prawidłowy rozwój to nasz wspólny obowiązek, dlatego też nie zwlekajcie i pomóżcie nam w budowie ŁKS-u naszych marzeń!

Z kibicowskim pozdrowieniem,

Redakcja ŁKSFANS.PL

©ŁKSFANS.PL