Natalia Danych: Mam nadzieję, że się pozbieramy | ŁKSFANS.PL

Natalia Danych: Mam nadzieję, że się pozbieramy

30

- Naszym celem jest utrzymanie się w lidze oraz zajęcie jak najwyższego miejsca w tabeli – powiedziała po dzisiejszej meczu Natalia Danych, jedna z najmłodszych zawodniczek w drużynie.

Niestety w czwartym spotkaniu w sezonie doznajecie trzeciej porażki. Jak możesz skomentować Waszą dzisiejszą grę?

Natalia Danych: W poprzednich meczach wszystko można było wytłumaczyć dużą ilością strat. Dzisiaj zabrakło przede wszystkim skuteczności i myślę, że to był nasz podstawowy mankament w grze.

Drużyna z Aleksandrowa Łódzkiego zupełnie rozbiła Was w pierwszej kwarcie celnymi rzutami za trzy punkty. Uważasz, że tragiczna gra w defensywie zdecydowała o Waszej porażce, czy zespół spisywał się słabo zarówno w ataku, jak i w obronie?

Natalia Danych: Ciężko powiedzieć. Przede wszystkim ma Pan rację, że w pierwszej kwarcie było bardzo ciężko, dużo „trójek” wpadło, dziewczyny z Aleksandrowa miały dzisiaj ewidentnie dobrą skuteczność, a myślę, że było to efektem naszej słabej obrony.

Jak już wspomniałem, jest to trzecia porażka w obecnym sezonie. Wasza sytuacja w tabeli nie jest za dobra. Wygląda na to, że cel drużyny na obecny sezon czyli utrzymanie się w lidze nie będzie łatwy do osiągnięcia.

Natalia Danych: Wszyscy wiemy, że naszym celem jest utrzymanie się w lidze oraz zdobycie jak najwyższego miejsca w tabeli. Jest nam ciężko, doznajemy kolejnej porażki, a udało nam się wygrać tylko i wyłącznie w Sosnowcu. Mam nadzieję, że pozbieramy się z tego kryzysu, i że kolejne mecze będą wygrane.

Jak ocenisz dzisiejszy doping kibiców. Czy byli oni Waszym szóstym zawodnikiem na boisku?

Natalia Danych: Oczywiście! To jest dla Nas taki najważniejszy punkt meczu. Dzięki nim ta drużyna chce wygrywać, a doping jest dla nas wielką motywacją!

.

Rozmawiał: Grzybek

©ŁKSFANS.PL