Nowy zawodnik przy al. Unii!

Lukáš Bielák ŁKS Łódź

Niby wszystko miało być już pewne. Kadra miała być zamknięta, jednak niecały tydzień po zamknięciu okienka transferowego włodarze Łódzkiego Klubu Sportowego sprawili fanom kolejny powód do radości! Nowym nabytkiem dwukrotnego mistrza Polski został Słowak, Lukas Bielak.

Bielak to doświadczony 30 letni stoper. W przeszłości występował w Ekstraklasie w drużynie Górnika Łęczna. W ekipie z województwa lubelskiego wystąpił w 68 spotkaniach w których zdobył 2 bramki. Atutem zawodnika jest przede wszystkim rozgrywanie piłki, a także siła fizyczna, która na pozycji środkowego obrońcy jest ważnym czynnikiem. W ostatnim sezonie występował w Nice I lidze w drużynie Bytovii Bytów. Słowak rundzie wiosennej wystąpił w 12 spotkaniach i raz zdołał wpisać się na listę strzelców.

Witamy Lukasa na pokładzie biało-czerwono-białej Łodzi i życzymy sukcesów w koszulce z przeplatanką na piersi. Nasz nowy nabytek wybrał dla siebie numer 14, a z klubem związał się roczną umową z opcją przedłużenia.

©ŁKSFANS.PL