Oceny piłkarzy po meczu z GKS-em 1962 Jastrzębie

www.tulodz.com

Łódzki Klub Sportowy podzielił się punktami z GKS-em, dzięki czemu został nadal jedną z drużyn, która jest niepokonana w II lidze. Bramkę dla łodzian strzelił rezerwowy w tym spotkaniu – Piotr Pyrdoł.

Poniżej prezentujemy oceny zawodników:

Michał Kołba – Kapitan ŁKS-u zagrał na swoim dobrym poziomie, choć zdarzyło mu się kilka razy źle wznowić grę. Popisał się kilkoma świetnymi interwencjami i refleksem. Przy bramce dla gości był bez szans.

Ocena: 8/10

Paweł Pyciak – Niewiele zabrakło, aby Paweł wpisał się na listę strzelców w końcówce pierwszej połowy, niestety po jego strzale piłka trafiła w słupek. Zaliczył w spotkaniu asystę przy bramce Pyrdoła, a jego dośrodkowania ze stałych fragmentów gry były bardzo dobre.

Ocena: 7/10

Kamil Juraszek – Dobre zawody stopera ŁKS-u, ocena mogłaby być wyższa, gdyby nie błąd przy kryciu, po którym padła bramka dla gości.

Ocena: 6/10

Maksymilian Rozwandowicz – Zagrał na swoim poziomie, pewnie i bez rażących błędów.

Ocena: 6/10

Bartosz Widejko – Lewy obrońca ŁKS-u bardzo się starał, ale niestety jego akcje nie przynosiły za wiele efektów w ofensywie. W tyłach raczej solidnie.

Ocena: 5/10

Jakub Kostyrka – Nie był to tym razem mecz skrzydłowego ŁKS-u. Był mało widoczny i nie stwarzał wielkiego zagrożenia przy bramce przyjezdnych.

Ocena: 4/10

Przemysław Kocot – Zawodnik meczu. Absolutny lider środka pola, świetnie napędzał ataki ŁKS-u i znakomicie rozgrywał piłkę. W II połowie strzał Przemka z wielkimi trudnościami obronił golkiper gości. Zawodnik ten jest w bardzo dobrej formie i liczmy na to, że w następnym spotkaniu również będzie w takiej dyspozycji.

Ocena: 9/10

Tomasz Margol – Tomek wrócił do pierwszego składu ŁKS-u po kontuzji. Zagrał nieźle, a najlepiej w I połowie i na początku spotkania. Zawodnik ten był najczęściej faulującym piłkarzem ŁKS-u obok Patryka Bryły.

Ocena: 6/10

Damian Guzik – Nie był to najlepszy mecz Damiana, ale kilka razy fajnie zagrał na skrzydle i po jednej jego akcji, którą zakończył strzałem, wywalczył rzut rożny.

Ocena: 5/10

Patryk Bryła – Waleczny i bardzo widoczny pomocnik ŁKS-u. Za jego agresywne zagrania sędzia pokazał mu żółtą kartkę. Dobre zawody Patryka.

Ocena: 7/10

Krystian Pieczara – Napastnik ŁKS-u zastąpił w składzie Jewhena Radionova i to na nim tym razem spoczywała presja zdobycia bramki. Piłkę w siatce Krystian umieścił, ale sędzia odgwizdał spalonego. Dużo biegał, walczył i starał się. Szkoda, że sędzia nie odgwizdał karnego za faul na tym zawodniku, bo patrząc na powtórki z meczu, widać było, że był on ewidentny.

Ocena: 7/10

Zmiennicy:

Piotr Pyrdoł – Pojawił się na boisku w II połowie za Damiana Guzika i od razu pokazał się kibicom z dobrej strony. Strzelił ładną bramkę głową po rzucie rożnym, dobrze grał w defensywie i ofensywie, zmiana ta była w 100% trafiona.

Ocena: 7/10

Jewhen Radionov – „Żenia” pojawił się na boisku w 61 minucie spotkania. Niestety napastnik z Ukrainy nie miał dogodnej sytuacji do strzelenia bramki, ale dał dobrą zmianę.

Ocena: 6/10

Filip Burkhardt – Filip zmienił zmęczonego Tomasza Margola w 75 minucie spotkania. Wstrzymamy się od oceny ze względu na krótki czas gry.

Ocena: -/-

Mikołaj Maschera – Zmienił w spotkaniu Jakuba Kostyrkę. Grał za krótko, aby go ocenić.

Ocena: -/-

Oceniał: Mateusz Cymerys / Foto: TuŁódź.Com

©ŁKSFANS.PL