Oceny piłkarzy po meczu z Koroną Kielce

korona-kielce-lks-lodz-pko-ekstraklasa-1

Łódzki Klub Sportowy na zakończenie 26 kolejki PKO BP Ekstraklasy uległ w Kielcach miejscowej Koronie 0:1. Łagodnie określając to spotkanie było bardzo przeciętne, ale to podopieczni Macieja Bartoszka okazali się lepsi.Przedstawiamy oceny piłkarzy po tym meczu w skali 1-10.

Arkadiusz Malarz

Arkadiusz Malarz: W pierwszej połowie praktycznie bezrobotny. Po zmianie stron miał już dużo więcej pracy. Po uderzeniach Forsella co prawda odbijał piłkę przed siebie, ale ostatecznie były to skuteczne interwencje. Na szczególne brawa zasługuje parada Malarza po uderzeniu z ostrego kąta Radina. Niestety to smutne, że w meczu o „życie” najlepszym zawodnikiem ŁKS był bramkarz.

Ocena: 5

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 5,22

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Artur Bogusz

Artur Bogusz: Drugi mecz z rzędu w pierwszym składzie i drugi raz najgorszy na boisku. Niestety Artur jest w słabej formie i po kilku jego zagraniach w starciu z Koroną trener Kazimierz Moskal łapał się za głowę. W obronie niepewny, w ofensywie bez zagrożenia.

Ocena: 1

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 3,83

carlos moros gracia

Carlos Moros Gracia: Sprowokował rzut karny po którym korona zdobyła zwycięskiego gola. Celność podań miał jak zwykle na wysokim poziomie, ale większość mało efektywna.

Ocena: 3

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 5,0

dabrowski-245x330

Maciej Dąbrowski: Przy nieporadności ofensywnych zawodników Dąbrowski starał się ruszyć z piłką do przodu i stworzyć zagrożenie pod bramką. Kilka razy wyszło mu to z niezłym skutkiem. W obronie zaliczył kilka błędów, ale na jego szczęście bez konsekwencji.

Ocena: 4

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 5,6

tadej vidmajer

Tadej Vidmajer: Przy braku pomocy Ratajczyka, niemiłosiernie objeżdżany przez Kiełba na lewej stronie. Mimo waleczności, nie stworzył żadnego realnego zagrożenia z przodu.

Ocena: 3

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,83

Dragoljub Srnić

Dragoljub Srnić: Momentami bardzo chaotyczny. Walczył, ale nie zawsze wychodziło to z pożytkiem dla drużyny. Złapał kilka fauli i był blisko zobaczenia żółtej kartki.

Ocena: 4

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 5,07

Ricardo Guima

Ricardo Guima: Nie był sobą w tym meczu. Od pierwszego gwizdka źle wszedł w spotkanie i chyba to przez jego słabą dyspozycję trener Moskal już w 20 minucie kazał rozgrzewać się Wolskiemu. Później było już nieco lepiej i Portugalczyk nawet zaliczył jedną akcję ładną akcję. W 71 minucie świetnie ograł jednego z Koroniarzy i uderzył zza pola karnego, ale w boczną siatkę. To jeden z niewielu pozytywów jego gry.

Ocena: 3

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,65

Michał Trąbka

Michał Trąbka: Jedyny zawodnik, który się starał wykreować jakieś sytuacje pod bramką Korony. Ze słabym skutkiem, ale chęci nie można mu odmówić. Kilka razy dobrym podaniem penetrującym omijał środkową linię Korony.

Ocena: 5

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,73

antonio dominguez

Antonio Dominguez: Najsłabszy występ Domingueza od momentu dołączenia do Łódzkiego Klubu Sportowego. W pierwszej połowie wykonywał trzy rzuty wolne w dobrej odległości. Efekt? Dwa razy uderzył w mur, a przy trzeciej próbie spektakularnie się poślizgnął. Wraz z Wróblem jako pierwszy zmieniony w 60 minucie.

Ocena: 3

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 5,2

Adam Ratajczyk

Adam Ratajczyk: W pierwszej połowie strasznie zagubiony. Popełniał proste błędy. Bardzo dużo niedokładnych zagrań i nie potrafił znaleźć wspólnego języka z kolegami z zespołu. Gdy dostawał piłkę w polu karnym to brakowało mu decyzji o strzale lub dograniu do kolegi z zespołu. W drugiej połowie miał dwie dobre okazje, ale obie nie zakończyły się nawet celnym strzałem.

Ocena: 3

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,85

wrobel-245x330

Jakub Wróbel: Cień zawodnika z środowego spotkania z Zagłębiem. Zagubiony na boisku, mało pozytywów można wyciągnąć z jego występu. Zmieniony po godzinie gry przez Sekulskiego. Bez żadnej sytuacji do zdobycia gola. Przegrywał pojedynki powietrzne i te na ziemi.

Ocena: 2

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,4

Pirulo

Pirulo: Po kilku meczach nieobecności na boisku Hiszpan dostał szansę do trenera Moskala. Niestety nic ciekawego nie pokazał przez 60 minut i nie pomógł zespołowi w odwróceniu wyniku spotkania.

Ocena: 3

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,38

Łukasz Sekulski

Łukasz Sekulski: Dla napastnika ŁKS był to pierwszy występ w 2020 roku. „Sekul” pojawił się na placu gry na ostatnie 30 minut wraz z Pirulo. Podobnie jak zawodnik z Półwyspu Iberyjskiego niczym się nie wyróżnił. Oddał jeden strzał, który zablokowali rywale i miał kilka dobrych zgrań do pomocników.

Ocena: 3

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,38

corral-245x330

Samu Corral: Kolejny szary występ Corrala. Udział w tym spotkaniu zakończył z kilkoma faulami na Szymusiku, zmarnowanym rzucie wolnym i słabym uderzeniu głową po rzucie rożnym.

Ocena: 3

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 3,83

Foto: Artur Kraszewski

©ŁKSFANS.PL