Oceny piłkarzy po meczu z Koroną Kielce

ŁKS 2

Łódzki Klub Sportowy w jedenastej kolejce sezonu 2019/20 PKO BP Ekstraklasy pokonał na własnym boisku Koronę Kielce 4:1. Dla podopiecznych Kazimierza Moskala było to przełamanie po ośmiu porażkach z rzędu. Przedstawiamy oceny piłkarzy po tym meczu w skali 1-10. 

Arkadiusz Malarz

Arkadiusz Malarz: Przy rzucie karnym bez szans, ale w pierwszej połowie popisał się wyśmienitą interwencją po strzale Radina. Bardzo dobry występ doświadczonego bramkarza, który dawał bardzo dużo spokoju zespołowi. Nie panikował z piłką przy nodze, tylko dobrze rozgrywał z obrońcami.

Ocena: 7

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,66

Jan Grzesik

Jan Grzesik: Strzelił swojego premierowego gola w barwach ŁKS-u  i zaliczył asystę przy czwartym trafieniu. Bardzo dobry występ Grzesika. Był aktywny w ofensywie i często podłączał się do akcji ofensywnych. W obronie również bez zarzutu.

Ocena: 8

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,81

Maksymilian Rozwandowicz

Maksymilian Rozwandowicz: Kapitan ŁKS-u. Wygląda na to, że kilka spotkań spędzonych na ławce rezerwowych pozytywnie podziałało na Maksa. Przeciwko Koronie rozegrał dobre i solidne zawody.

Ocena: 6

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,71

Jan Sobociński

Jan Sobociński: Po kilku słabszych występach bardzo dobrze zareagował i zagrał solidne zawody. Popełniał mało błędów i dobrze współpracował z Maksem Rozwandowiczem. W pierwszej połowie świetnie zaasekurował kapitana ŁKS-u i wślizgiem zablokował strzał piłkarza korony.

Ocena: 6

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,54

Adrian Klimczak

Adrian Klimczak: Talizman ŁKS-u. Wrócił do składu i od razu łodzianie wygrali mecz. Dał sporo zespołowi i rozegrał dobre zawody. Pewny w defensywie i sporo podłączał się do przodu. Dużo lepiej wygląda gra zespołu Moskala, gdy na boisku jest lewonożny Klimczak niż prawonożny Bogusz.

Ocena: 6

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 5,25

Dragoljub Srnić

Dragoljub Srnić: Absolutny lider środka pola. Był wszędzie w spotkaniu z Koroną. Świetnie czytał grę i odbierał piłkę. Bardzo dobrze także wyglądał w rozgrywaniu piłki do przodu. Nieustępliwy i pewny siebie. Już solidnie wyglądał w meczu z Zagłębiem Sosnowiec, a teraz potwierdził, że jest w dobrej dyspozycji.

Ocena: 7

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 5,0

Ricardo Guima

Ricardo Guima: Najsłabszy z zawodników z środka pola ŁKS-u. W drugiej połowie troszkę się poprawił, ale nadal zbyt długo zwleka z podaniami i często rywale odbierają mu piłkę w łatwy sposób. Powoli się rozkręca, ale czekamy na lepsze mecze w wykonaniu Portugalczyka.

Ocena: 5

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,37

Michał Trąbka

Michał Trąbka: W ostatnich spotkaniach złapał wysoką formę. Miał spory udział przy dwóch golach dla ŁKS-u i był bardzo aktywny. Na minus jedno zagrania w pierwszej połowie, gdzie źle rozegrał piłkę przy przewadze 3 na 1. Takimi meczami może wywalczyć na dłużej miejsce w wyjściowej jedenastce.

Ocena: 7

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,8

Piotr Pyrdoł

Piotr Pyrdoł: Po dobrej drugiej połowie w Lubinie dostał szansę od pierwszych minut z Koroną. Zagrał bardzo dobrze, był aktywny i zaliczył asystę przy golu na 2:0. Dużo biegał i wygrywał sporo pojedynków z rywalami. Bardzo dobre ostatnie tygodnie w wykonaniu Piotrka. Za rękę w polu karnym raczej nie ma co go winić, ponieważ było to kontrowersyjne i przypadkowe zagranie.

Ocena: 7

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 5,25

Dani Ramirez

Dani Ramirez: Po kilku słabszych meczach znów czarował na boisku. Zaliczył dwie asysty i miał pięć otwierających podań do kolegów z zespołu (wszystkie celne). Reżyser gry ŁKS-u.

Ocena: 7

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 5,18

Rafał Kujawa

Rafał Kujawa: Kapitalny występ napastnika ŁKS-u. Strzelił trzy bramki i miał ogromny wpływ na końcowy korzystny rezultat. Imponował także w powietrzu, po jednym z takich zagrań ełkaesiacy wyszli 3 na 1. Bardzo ładna indywidualna akcja zakończona golem na 4:1. Jak rasowy napastnik znajdował się w tym miejscu gdzie powinien. Takiego Rafała chcemy widzieć co tydzień!

Ocena: 10

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,7

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Łukasz Piątek

Łukasz Piątek: Zmienił w 60 minucie Trąbkę zaraz po golu na 3:1, aby wzmocnić środek pola i dać więcej spokoju zespołowi. Zagrał poprawne zawody. Przydarzył mu się jeden błąd przy wyprowadzeniu piłki, po którym Korona miała rzut rożny.

Ocena: 5

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,81

Pirulo

Pirulo: Pojawił się na murawie na 10 minut, zmieniając Daniego. Niczym szczególnym się nie wyróżnił.

Ocena: 5

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,72

Patryk Bryła

Patryk Bryła: Dostał od Kazimierza Moskala pięć minut. Zmienił na murawie dobrze dysponowanego Pyrdoła. Oddał jeden niecelny strzał i wywalczył jeden rzut wolny. Grał zbyt krótko żeby go „szerzej” ocenić.

Ocena: 5

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,85

©ŁKSFANS.PL