Oceny piłkarzy po meczu z Olimpią Elbląg

14

Pierwsza porażka Łódzkiego Klubu Sportowego w II lidze stała się faktem. Olimpia Elbląg wywiozła jako pierwsza drużyna w sezonie komplet punktów ze stadionu przy al. Unii. Jedyną bramkę dla gospodarzy strzelił napastnik ŁKS-u – Ievgen Radionov.

Poniżej prezentujemy oceny zawodników:

Michał Kołba – Przy pierwszej bramce dla gości nie miał szans, przy drugiej natomiast można było usłyszeć komentarze, że bramkarz był źle ustawiony. Miał też kilka interwencji, które uratowały zespół przed stratą bramki.

Ocena: 5/10

Paweł Pyciak – Jeden z jaśniejszych punktów w defensywie. Walczył się i starał, ale to niestety było za mało.

Ocena: 5/10

Lukas Bielak – Dla tego zawodnika był to debiut w Łódzkim Klubie Sportowym. Niestety nie będzie go miło wspominał ze względu na porażkę. W spotkaniu dobre zagrania przeplatał słabszymi i kilka razy niepotrzebnie szybko pozbywał się piłki.

Ocena: 3/10

Kamil Water Trampoline For Sale Juraszek – Zawodnik ten do tej pory grał na równym poziomie, tym razem był to słabszy występ.

Ocena: 3/10

Bartosz Widejko – Obaj boczni obrońcy ŁKS-u grali niezłe zawody. Bartosz ładnie podłączał się pod akcję i bardzo się starał.

Ocena: 4/10

Jakub Kostyrka  – Jak zwykle bardzo waleczny i ambitny, dużo biegał, ale bez żadnego zagrożenia przy bramce gości.

Ocena: 4/10

Tomasz Margol – Słaby mecz Tomka, u którego ewidentnie znowu zabrakło strzałów z dystansu, oddał prawdopodobnie tylko jeden zza pola karnego i nie był on groźny.

Ocena: 3/10

Przemysław Kocot – To dzięki Przemkowi padła bramka dla ŁKS-u, który odebrał piłkę obrońcy gości. Zagrał dobrze, ale niestety został zdjęty z boiska już w 67 minucie.

Ocena: 6/10

Damian Guzik – Bardzo słaba I połowa w jego wykonaniu, w II już był aktywniejszy, ale nie zmienia to faktu, że Damian obecnie nie gra najlepiej.

Ocena: 2/10

Krystian Pieczara – Poziomem prezentował to, co większość jego kolegów z drużyny. Z boiska zszedł w 59 minucie.

Ocena: 4/10

Ievgen Radionov – Trzeba przyznać, że „Żenia” znów spośród wszystkich zawodników zagrał najlepiej. Strzelił bramkę, a był blisko zdobycia jeszcze jednej, niestety piłka odbiła się od poprzeczki. Aktywny przez całe spotkanie.

Ocena: 6/10

Zmiennicy:

Patryk Bryła – Na boisku pojawił się w 60 minucie. Szybko pokazał się kibicom, ponieważ dużo biegał i był widoczny. Niestety zmarnował kilka okazji, w których mógł lepiej się zachować i nawet wpisać na listę strzelców.

Ocena: 4/10

Piotr Pyrdoł – Młody skrzydłowy ŁKS-u miał za zadanie pomóc drużynie w strzeleniu kolejnych bramek. Po kilku fajnych zagraniach później grał przeciętnie.

Ocena: 4/10

Mateusz Gamrot – Mateusz pojawił się na boisku w 67 minucie. W samej końcówce spotkania mógł wyrównać stan meczu, niestety piłka przeleciała obok bramki.

Ocena: 4/10

Mikołaj Maschera – Pojawił się na murawie za Damiana Guzika na ostatnie 10 minut. Grał za krótko, aby go ocenić.

Ocena: -/-

Oceniał: Mateusz Cymerys

©ŁKSFANS.PL