Oceny piłkarzy po meczu ze Śląskiem Wrocław

Jaga oceny

Łódzki Klub Sportowy w piętnastej kolejce sezonu 2019/20 PKO BP Ekstraklasy przegrał na własnym boisku ze Śląskiem Wrocław 0:1 po samobójczej bramce Janka Sobocińskiego. Ełkaesiacy mimo prowadzenia gry, zagrali jedno ze słabszych spotkań w tej rundzie i musieli uznać wyższość swoich rywali. Przedstawiamy oceny piłkarzy po tym meczu w skali 1-10.

Arkadiusz Malarz

Arkadiusz Malarz: Bramkarz ŁKS-u w meczu ze Śląskiem nie miał zbyt wiele okazji do wykazania się. Dobrze wprowadzał piłkę do gry. Nie zawinił przy jedynej straconej bramce. Poprawny występ.

Ocena: 5

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 5,66

Jan Grzesik

Jan Grzesik: Niezły występ prawego obrońcy ŁKS-u. W drugiej połowie często podłączał się do akcji ofensywnych. Wydaje się, że lepiej mógł się ustawić podczas akcji bramkowej Śląska i przeciąć podanie do Płachety.

Ocena: 4

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 5,0

Kamil Juraszek

Kamil Juraszek: Typowy występ Kamila. W obronie wygrywał pojedynki zarówno na ziemi, jak i w powietrzu. Nie zdążył zablokować wrzutki Płachety po której ŁKS stracił bramkę. Warto odnotować wślizg w drugiej połowie, który uchronił Ełkaesiaków od utraty drugiej bramki. Solidnie bronił, gorzej z wyprowadzaniem piłki.

Ocena: 4

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,8

Jan Sobociński

Jan Sobociński: Po jego niefortunnej interwencji ŁKS stracił bramkę, co na pewno obniżyło pewność siebie u kapitana drużyny. Poza Samobójem, Janek zagrał poprawne zawody i nie dopuścił do większego zagrożenia pod bramką. W przeciwieństwie do Kamila, piłka przy nodze mu nie przeszkadzała.

Ocena: 3

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,53

Adrian Klimczak

Adrian Klimczak: Jeden ze słabszych występów „Klimy” w tym sezonie. Momentami był zagubiony i nie odnajdywał się na boisku. Wpływ na jego grę mogła mieć nieszablonowość Picha, który unikał pojedynków z lewym obrońcą. Zbyt biernie podłączał się do akcji ofensywnych.

Ocena: 3

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 5,57

Dragoljub Srnić

Dragoljub Srnić: Prawdziwy wojownik w środku pola, jednak piątkowy występ nie był jego najlepszym. Zresztą jak całej drużyny. Swoje zadania wykonywał bez zarzutu.

Ocena: 4

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 5,5

Bartłomiej Kalinkowski

Bartłomiej Kalinkowski: Słabe 45 minut Bartka i w efekcie zmiana w przerwie. Występ bardzo bezbarwny, nie wnoszący nic do gry Ełkaesiaków. Po dłuższej nieobecności spodziewaliśmy się więcej.

Ocena: 3

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,54

Michał Trąbka

Michał Trąbka: Michał jest odkryciem ostatnich meczów w drużynie Kazimierza Moskala. Większość akcji rozpoczynał właśnie „Trąbek”, jednak bardzo dobra organizacja gry Śląska, nie pozwoliła młodemu pomocnikowi na rozwinięcie skrzydeł i pokazanie pełni potencjału.

Ocena: 4

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 5,12

Piotr Pyrdoł

Piotr Pyrdoł: Nadzieja ŁKS-u na lepsze jutro. Parę razy stworzył przewagę w bocznej strefie boiska, jednak jak cały zespół nie zdołał przezwyciężyć muru Śląska. Od trenera dostał niespełna 70 minut, w których nie zawiódł.

Ocena: 5

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 5,85

Dani Ramirez

Dani Ramirez: Po raz kolejny się starał, pokazując ogromne umiejętności. Świetne patrzy się na jego współpracę z Trąbką i Pyrdołem. Widać, że w ostatnich tygodniach rośnie forma playmakera łodzian. Do pełni szczęścia zabrakło tylko trafienia.

Ocena: 5

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 5,57

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Rafał Kujawa

Rafał Kujawa: W meczu ze Śląskiem zawiódł. Przez 70 minut niewidoczny na boisku. Został zdominowany przez duet stoperów Śląska.

Ocena: 3

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,66

Łukasz Piątek

Łukasz Piątek: Wrócił do kadry meczowej w Ekstraklasie po niezłym występie w Pucharze Polski z Górnikiem. W drugiej połowie poprawił grę łodzian w środku pola, jednak nie na tyle by Ełkaesiacy zupełnie zdominowali graczy Śląska.

Ocena: 4

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,88

Pirulo

Pirulo: Ponownie pojawił się na boisku z ławki i ponownie nie zdołał wraz z kolegami odwrócić wyniku spotkania. Kolejny raz pokazał, że lewą nogę ma dobrze ułożoną i to właśnie on był najbliżej wyrównania po silnym strzale z dystansu. Czekamy na ligowy występ „Piriego”, w którym pokaże umiejętności z meczu pucharowego.

Ocena: 4

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4,66

Jewhen Radionow

Jewhen Radionov: WRESZCIE! Żenia zadebiutował w ekstraklasie, czyli w miejscu do którego wraz z kolegami doprowadził ŁKS. O jego chęci i determinacji trudno nie wspomnieć, jednak piłkarsko nie dał w piątek zbyt dużo. W doliczonym czasie gry oddał celny strzał głową, który jednak nie znalazł drogi do bramki Putnockyego.

Ocena: 4

Średnia ocen w sezonie 2019/20: 4

Foto: Artur Kraszewski

©ŁKSFANS.PL